Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Survivor 16 Mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Nisa bu oyuna da çıkmıyor

Son Güncelleme:
 Survivor 16 Mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Nisa bu oyuna da çıkmıyor

Survivor 16 Mayıs dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu iki takım için büyük bir önem taşırken özellikle ünlüler takımı 5 kişi kaldıktan sonra artık takımlarından hiç kimseyi kaybetmek istemiyor. Kemik kadro olarak birbirine daha iyi kenetlenen ünlüler takımı son 2 oyunu kazanmanın rahatlığını yaşarken gönüllüler takımında ise bir iç savaş çıkmış durumda. Özellikle Nisa’nın oyunlara açıklaması takım arkadaşlarını rahatsız ederken bu akşam dokunulmazlık oyununda da gergin anlar yaşanıyor.

TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında haftanın ilk dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Dokunulmazlık oyunları iki takım için de büyük önem taşırken artık 5 kişiye düşen ünlüler takımı hiç kimseyi kaybetmeden yola devam etmek ve mutlaka dokunulmazlık oyununu kazanmak istiyor. Gönüllüler takımı da bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyununu kazanarak rahat bir ada konseyi yaşamayı planlarken Nisa’nın yeniden oyunlara çıkmaması takım arkadaşları üzerinde rahatsızlık oluşturuyor. Peki Survivor 16 Mayıs dokunulmazlığı kim kazandı?

survivor

Survivor ünlüler takımı kemik kadro kaldı

Survivor’da sezon başından bu yana sakatlıklarla mücadele eden ünlüler takımı en son Ersin’in de sakatlanarak veda etmesi üzerine artık 5 kişi kaldı. Mert, Sercan, Yunus Emre, Aycan ve Elif’ten oluşan ünlüler takımı son 2 oyunu birlik ve beraberlik göstererek kazanmayı başardı. Özellikle dün akşam oynanan ödül oyununda rakiplerine fark atan ünlüler takımı eski günlerini kazandı. Artık takımdan hiç kimseyi kaybetmeye tahammülleri olmadığını söyleyen ünlüler takımı bu akşam dokunulmazlık oyununda farklı bir İnançla çıkmaya ve kesinlikle kazanmaya kararlı.

Gönüllüler takımının içi yine karışık

Ünlüler takımında olumlu gelişmeler yaşanırken gönüllüler takımında ise sular durulmuyor. Yasin ve evrim arasında geçtiğimiz akşam yaşanan kavganın yankıları hala devam ediyor. Diğer yandan Nisa’nın yine psikolojik sorunlar yaşaması ve oyunlara çıkmaması takım arkadaşlarını son derece rahatsız ediyor. Dün akşam oynanan ödül oyununda çıkmayan Nisa bu akşam dokunulmazlık oyununda parkurda görünmüyor. Nisa’nın durumu hem izleyiciler tarafından hem de takım arkadaşları tarafından merak ediliyor.

Survivor 16 Mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 16 Mayıs dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Dokunulmazlığı kazanan takım gönüllüler oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Yorum Yap