Survivor 11 Şubat 2019 Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 11 Şubat 2019 Ödül Oyununu Kim Kazandı? Survivor 2019 Yunanistan – Türkiye Mücadelesi

Survivor 11 Şubat 2019 yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Heyecan dolu bir oyunla daha izleyenlerin karşısına çıkan Survivor 2019 yarışmasında oyunu Türkiye mi Yunanistan mı kazandı? Survivor 11 Şubat 2019 Ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2019 11 Şubat son bölümde yaşananlar…
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
1 hafta önce

Konuyu Oyla!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 00,00
Loading...
Yorum Yap

TV8 ekranlarının Fenomen yarışması Survivor 2019 ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan yarışmasında Dün Türkiye dokunulmazlık oyununu kaybetmiş ve Moraller bozulmuştu. Türkiye takımında 3 isim eleme adayı olurken bugün yarışmacılar ödül oyununda kilitlendi. Zaten dokunulmazlık oyununu kaybeden Türkiye takımı Ödül oyununu kazanmak ve biraz da olsa moral depolayarak açlığını gidermek istiyor. Peki, Survivor 2019 11 Şubat son bölümde neler yaşandı? Survivor 11 Şubat 2019 yeni bölümde Ödül oyununu kim kazandı?

Dokunulmazlık Oyununu Kaybeden Survivor 2019 Türkiye Takımında Moraller Bozuk

Survivor 2019 yarışması Bu yıl ayrı bir heyecana sahne oluyor. Çünkü bu yolculuk yarışmacılar Yunan yarışmacılara karşı mücadele ediyor ve milli duygular da devreye giriyor. Dokunulmazlık oyunlarının çok önemli olduğu yarışmada Türkiye takımı bu hafta dokunulmazlığı kaybetti ve 3 eleme adayı çıkardı. Türkiye takımından çıkan eleme adayları oylama ile kader, Bireysel dokunulmazlığı kazanan isimlerin çıkardığı yarışmacılar ise Okay ve Atakan oldu. Bu 3 yarışmacı için oylama dün akşam yapıldı. Yapılan halk oylaması sonucunda en az oy alan isim Yarın akşam Survivor’a veda edecek. Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesi nedeniyle takımda moraller bir hayli bozuk. Özellikle Okay kendi isminin söylenmesi nedeniyle çok şaşırdı ve üzüldü.

Survivor 2019 11 Şubat Ödül Oyunu

Survivor 11 Şubat 2019 ödül oyunu yarışmacıları için oldukça önemli. Çünkü adada dokunulmazlık oyunları Kazanılsa bile yarışmacılara yemek verilmiyor. Bu nedenle iki takımda Ödül oyununu kazanmak ve karınlarını doyurmak istiyor. Ödül oyununda oynanan oyun ise bir Survivor klasiği olan futbol oyunu. İki takımın belirlediği ikişer yarışmacı kumda futbol oynuyor ve 2 gol atan takım kazanıyor. Survivor 2019 11 şubat ödül oyunu hala devam ediyor oyun ilerledikçe sizlere duruma aktaracağız.

Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan ödül oyununda kazanan takım Yunanistan oldu.

Güncelleme :

Bu İçeriği Aktif Kaynak Göstermek Koşulu İle Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"