Survivor 10 Şubat 2019 Dokunulmazlık Oyunu ve Eleme Adayları

Survivor 10 Şubat 2019 İkinci Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı! Survivor 10 Şubat 2019 Eleme Adayları

Survivor 10 Şubat 2019 yeni bölüm heyecanı başlıyor. Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında giderek işler karışıyor. Bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Türk takımı kaybetti. Survivor 2019 10 Şubat dokunulmazlık oyunu ise bu akşam oynanıyor. Peki, Survivor 10 Şubat 2 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan 10 Şubat dokunulmazlık oyunu ve eleme adayları...
Yorum Yap
5 dk okuma süresi
2 hafta önce

Konuyu Oyla!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 00,00
Loading...
Yorum Yap

Survivor 10 Şubat 2019 yeni bölümüyle bu akşam tv8’de izleyenlerin karşısına çıkıyor. Büyük bir heyecan ve merak içerisinde takip edilen Survivor 2019’un yeni bölümünde bu akşam dokunulmazlık oyunu oynanacak. Survivor son bölümde dün akşam bir dokunulmazlık ve bir ödül oyunu oynamıştı. Türkiye ve Yunanistan yarışmacıları Dün akşam hem ödülün sahibi olabilmek hem de Ada’dan evlenmemek için mücadele etti. Survivor son bölümde yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. Peki, Survivor 2019 10 Şubat dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 10 Şubat 2019 eleme adayları kimler oldu? İşte Survivor 2019 yeni bölümde yaşananlar…

Survivor 2019’da Dün Neler Oldu?

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan yarışmasında dün akşam iki ayrı oyun heyecanı yaşandı. Yarışmacılar önce ödül oyunu için daha sonra da dokunulmazlık oyunu için sahaya çıktı. Yunanistan takımı Türkiye karşısında Ödül oyununu farklı kazandı ve sonuç 5-0 bitti. Dokunulmazlık oyununda ise çok büyük rekabet vardı. Türkiye takımı dokunulmazlık Oyunun başında oyuna adapte olamadı ve fark açılmaya başladı. Fark açılmaya başlayınca sinirlerde gerildi ve Hikmet ile Yunanistan takımından Vasilis arasında tartışma yaşandı. Araya diğer yarışmacıların girmesiyle tartışma büyümeden önlendi. Survivor 2019 dokunulmazlık oyunu bu tartışmanın da etkisiyle bir anda ateşlendi ve Türk takımı farklı kapatmayı başardı. Bir ara beraberdik da yakalandı fakat Yunanistan dokunulmazlık oyununu kazanmayı başardı.

Bu akşam oynanacak dokunulmazlık oyununu Yunanistan’ın kazanması durumunda Türkiye’den bir yarışmacının veda edeceği kesinleşecek. Fakat dokunulmazlık oyununu Türkiye takımı kazanırsa bir oyun daha oynanacak ve veda edecek ismin yer aldığı takım belli olacak. Survivor 2019 10 Şubat dokunulmazlık oyunu canlı anlatımı ile biraz sonra sitemizde olacak.

Survivor 2019 10 Şubat Dokunulmazlık Oyunu

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan 10 Şubat dokunulmazlık oyunu başlıyor. Dün akşam oynanan oyunu kaybeden Türkiye takımı bu akşam kazanmak ve takımı garanti altına almak istiyor. Tabii ki Türkiye için sadece bu dokunulmazlık oyununu kazanmak yetmiyor Bir de final oyununu kazanmak gerekiyor. İşte Survivor 10 Şubat dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

 • Survivor’da haftanın 2. dokunulmazlık oyununda Bora rakibi Tony karşısında. Parkurda iki yarışmacı da Oldukça hızlı bir şekilde final bölümüne ulaştı. Parkurun sonunda yarışmacılar labutları devirmek zorunda. Bora atışlarda rakibini yenmeyi başardı ve 1- 0 Türkiye öne geçti.
 • Şimdi Sude karşısında dimitra var. Sude parkurda rakibi ile başa baş geldi ancak atışlarda dimitra kazandı Ve durum 1-1 oldu.
 • Atakan ve Panaitis karşı karşıya. Panaitis parkurda Atakan’dan daha hızlı geldi ve atışlarda da kazanmayı bildi. Türkiye 1 – Yunanistan 2.
 • Şimdi Türk takımının en hızlı kızlarından olarak bilinen Seda Yunan takımının en güçlü yarışmacısı afroditi karşısında. Seda parkurda çok iyi geldi ve farkı açmayı başardı. Ancak atışlarda Seda biraz yavaş kalınca afroditi kazandı Ve Yunanistan durumu 3-1 yaptı.

 • Şimdi Hikmet Yunan rakibi Nikos karşısında. Hikmet parkurda mükemmel bir performans sergiledi refinery rakibi ile birlikte geldi. Atışlarda da büyük bir başarı sergileyen Hikmet durumu 3-2 yaptı.
 • Dominic’te Türkiye 2 – Yunanistan 3. Şimdi Okay, Yunanistan’ın yeni yarışmacısı Vasilis karşısında. Okay parkuru çok rahat geçti ve atışlara geldi. Okay çok başarılı atışlar yaptı ancak son labutu bir türlü deviremeyince Vasilis kazandı ve durum 4 – 2 oldu.
 • Şimdi Büşra  sayı için Yunan rakibi Loileta karşısında. Büşra parkurda biraz geride kalsa da atışlarda kazandı ve durumu 4 – 3 yaptı.
 • Yusuf beraberlik için şimdi Panaitis karşısında. Parkuru yavaş geçse de Yusuf atışlarda kazandı ve şimdi durum berabere.
 • Bora şimdi Türkiye’yi öne geçirmek için Vasilis karşısında. Bora rakibine karşı kötü attı ancak, sonunda tutturdu ve kazandı. Türkiye 5 – Yunanistan 4.
 • Kader bu parkurda ilk kez oyuna çıkıyor ve karşısında Dimitra var. Parkuru hızlı geçen Kader atış avantajını aldı. Kader atışlarda biraz zorlansa da kazanmayı başardı ve fark ikiye çıktı.
 • Okay, Yunan rakibi Panaitis karşısında. Kilolu olmasına rağmen Okay parkuru çok iyi geçti ve atış avantajını aldı. Atışlarda da iyi olan Okay kazandı. Türkiye 7 – Yunanistan 4.
 • Şimdi Büşra Yunanistan’ın en güçlü yarışmacılarından afroditi karşısında. Iyi bir parkın çıkaran Büşra atışlara da iyi başladı ancak sonunda afroditi kazandı Ve durumu 7-5 yaptı.
 • Atakan şimdi Spyros karşısında. Spyros ilk kez parkura çıktığı için Atakan avantajlı. Ancak Spyros ters köşe yaptı ve kazandı. Türkiye 7 – Yunanistan 6.
 • Şimdi Yusuf ve Nicos karşı karşıya. İki yarışmacı da parkurda iyi geldi. Yusuf mükemmel atışları ile kazandı ve Türkiye 8 – Yunanistan 6.

 • Seda ve Lolietta karşı karşıya. Parkurda başa baş gelen yarışmacılardan Lolietta hiç bir attığını kaçırmadı ve durumu 8 – 7 yaptı.
 • Hikmet şimdi Yunan rakibi Criacus karşısında. Mükemmel bir parkur çıkaran Hikmet, atışlarda da harika bir performans sergiledi ve Türkiye 9 – Yunanistan 7.
 • Best Of’ta şimdi Büşra, Afroditi karşısında. Parkurda rakibinden geri kalan Büşra, atışlarda iyi başladı ancak Afroditi kazandı ve durumu 9-8 yaptı.
 • Şimdi Hikmet oyunun finalini yapmak için sahada. Hikmet, hızlı rakibini iyi geçti ve kazandı. İkinci dokunulmazlık oyunu Türkiye’nin oldu. Şimdi final oyunu oynanacak.

Dokunulmazlık Oyununda Final

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan yarışmasında dokunulmazlık oyunlarında durum eşitlenince final oyunu oynanmasına karar verildi.  Yarışmacılar parkuru geçecek ve ardından Dün ve bugün oynanan oyunların finalindeki 2 oyunu oynayarak sayıya almaya çalışacak. Dokunulmazlık oyununun final bölümünde her iki takımdan 2 kadın, 2 erkek yarışmacı yarışacak ve 3 sayı alan kazanacak.

Dokunulmazlık oyunu finalinde kazanan 3 – 1 Yunanistan oldu. Bu hafta Türkiye takımından bir yarışmacı veda edecek.

Survivor 2019 10 Şubat Eleme Adayları Kimler Oldu?

Survivor 10 Şubat 2019 eleme adayları belli oldu. Ada konseyi öncesinde Türkiye takımı kadınlar ve erkekler kendi aralarında bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Erkeklerde bireysel dokunulmazlığı Bora kazanırken, kadınlarda bireysel dokunulmazlığın sahibi Sude oldu. Şimdi ada konseyinde önce oylama ile bir isim yazılacak, ardından dokunulmazlığı alan iki yarışmacı birer isim söyleyecek ve eleme adayları açıklanacak.

Ada konseyinde yarışmacıların yaptığı oylamada Kader’in ismi çıktı. Birysel dokunulmazlığı alan Sude Okay’ın ismini verirken, Bora da Atakan dedi.

Güncelleme :

Bu İçeriği Aktif Kaynak Göstermek Koşulu İle Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"