Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Survivor 1 Haziran Pazartesi Ödül oyununu kim kazandı? Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre’ye sert uyarı

TV8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışma programı Survivor 1 Haziran Pazartesi yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Bu hafta artık ünlüler ve gönüllüler takımı olarak takımlar son oyunlarını oynuyor. Çünkü yarın akşam yapılacak olan elemenin ardından ünlüler takımı 3 kişi kalacak ve artık oyun bireysele dönecek. Peki Survivor 1 Haziran Pazartesi Ödül oyununu kim kazandı? Acun Ilıcalı Yunus Emre'yi neden sert sözlerle uyardı?
Eklenme:
 Survivor 1 Haziran Pazartesi Ödül oyununu kim kazandı? Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre’ye sert uyarı

TV8 ekranlarında her gün yayınlanan Survivor 2020 yarışmasında rekabet her geçen gün daha da artıyor. Yavaş yavaş yarışma sona doğru yaklaşırken oyunlarda gerilimlerde giderek tırmanıyor. Geçtiğimiz hafta bayram haftası olması dolayısıyla elemenin yapılmadığı yarışmada 4 farklı dokunulmazlık oyunu oynandı ve tamamını ünlüler takımı kaybetti. Ünlüler takımının bütün yarışmacıları eleme adayı olarak potoya girerken yarın akşam bir yarışmacı veda edecek. Ünlüler takımında son yarışmacının elenmesinin ardından artık yarışma ünlüler gönüllüler olarak değil bireysel olarak devam edecek her hafta oynanacak oyunlarla takım kaptanı seçilecek.

Kadınlarla erkekler de yarışacak

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde ada konseyinde bir açıklama yapmış ve artık kadın erkek oyunlarının da oynanacağını söylemişti. Parkurda kadınların son derece hızlı olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı özellikle Elif ve Nisa’nın erkeklerden daha hızlı geldiğini o nedenle kadın erkek yarışmalarının artık başlaması gerektiğini dile getirdi. Yarışmanın bireysele dönmesi ile birlikte artık kadın erkek oyunları başlayacak ve parkurda kızları erkeklerle yarışırken izleyeceğiz.

Acun Ilıcalı’dan Yunus Emre’ye sert uyarı

Survivor 2020’nin yeni bölümünde oldukça gergin anlar yaşanıyor. Dünden beri Berkan’la arasında sorun olan Yunus Emre bugün de durmuyor ve ağzından kötü kelimeler çıkıyor. Yunus Emre’nin kullandığı kelimeler karşısında sinirlenen Acun Ilıcalı ise oynanan ödül oyunundan genç yarışmacıyı diskalifiye ediyor.

Survivor 1 Haziran Pazartesi Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 1 Haziran Pazartesi ödül oyunu yine nefes kesiyor. İki takımında iddiasını konuşturduğu yarışmanın ucunda büyük ödül bulunurken yarışmacılar villada bir gece geçirme fırsatını yakalayacaklar ve aynı zamanda onlar için özel olarak düzenlenen partide yine gönüllerinden geldiği gibi eğlenecekler. Survivor 1 Haziran ödülü kim kazandı sorusunun yanıtı belli olduktan sonra haberimizin devamında sizlerle paylaşacağız…


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Beni Bırakma Sıla neden yok? Sude Doğar diziden ayrıldı mı?
21 09 2020 - 15:58
Doya Doya Moda 21 Eylül Pazartesi birincisi kim? Bugün puan durumu
21 09 2020 - 14:44
21 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta bugün puan tablosu
21 09 2020 - 13:49
Show TV Kuaförüm Sensin 21 Eylül günün birincisi kim? Günün puan durumu
21 09 2020 - 12:59
Kuaförüm sensin 21 Eylül – 25 Eylül yarışmacıları kim? Yeni haftada modeller belli oluyor
21 09 2020 - 12:04
18 Eylül Cuma dizi reytingleri açıklandı! Kırmızı Oda zirveye ambargo koydu
19 09 2020 - 14:31
Yorum Yap