Süper Kupa finalinde sahaya girerek gözaltına alınan Youtuber video çekerek özür diledi

Liverpool ile Chelsea arasında İstanbul'da oynanan UEFA Süper Kupa finalinin 14 dakikasında sahaya atlayan Ali Abdülselam Yılmaz ile aralarında ünlü Youtuberlarında bulunduğu Emre Durmuş, Cantuğ Özsoy, Furkan Yaman ve Y.Y. çıkarıldıkları mahkemede adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Olayın ardından ünlü Youtuberdan özür videosu geldi.

15.08.2019 - 23:38
16.08.2019 - 11:17
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul’da Vodafone parkta Liverpool ve Chelsea arasında oynanan UEFA Süper Kupa finalinde gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen, aralarında ‘Fester Abdü’ adı ile bilinen YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz’ın da olduğu 5 kişi çıkarıldıkları mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Özür videosu yayınladı

5 şüpheli hakkında ikametlerine en yakın karakola imza vermeleri ve yurt dışına çıkış yasağı içeren adli kontrol uygulandı. Mahkemenin ardından serbest kalan YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz, bir özür videosu çekerek herkesten özür diledi. Polis Merkezi’nde verdiği ifadesinde sahaya girmeyi önceden planlamadığını söyleyen youtuber, arkadaşlarının videosunu ve görüntülerini çektiğinden habersiz olduğunu iddia etti. YouTube kanalı üzerinden çektiği videoda ise milli takım sporcusu olarak böyle bir görüntüyle gündeme gelmekten rahatsız olduğunu söyleyen Yılmaz, bütün Türkiye’den ve futbolseverlerden özür diledi. Yılmaz’dan YouTube kanalına yaptığı açıklamanın devamı şu şekilde; “Buradan bir video çıkartıp YouTube kanalıma atıp bir gelir elde etme amacında değildim. Hepinizden teker teker özür dilerim bu durum için. Bir milli takım sporcusu olduğum için bu müsabakaların ne kadar önemli olduğunun farkındayım. Kendim 27 kere mili forma giydim bu durumun içerisindeyim ve karşınıza geçip özür diliyorum.”

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim