Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Şükriye Tutkun CHP’nin Fahrettin Altun yalanını ortaya çıkardı

Eklenme:
 Şükriye Tutkun CHP’nin Fahrettin Altun yalanını ortaya çıkardı

Şükriye Tutkun kimdir sorusunun yanıtı bugün sosyal medyada en çok araştırılan arasına girdi. Başarılı sanatçı Şükriye Tutkun, bir yandan müzik kariyerine devam ederken bir yandan da oyunculuk kariyeri ile gündeme geliyor. Ancak bu defa onu gündeme getiren olay bambaşka bir konu oldu. Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanı Fahrettin Altun ile komşu olan Şükriye Tutkun kaçak inşaat iftirasına sessiz kalmadı. Doğru bildiğini sosyal medyada açıklayan Şükriye Tutkun sosyal medya kullanıcıları sert yüklendi. Peki Şükriye Tutkun kimdir? Şükriye Tutkun CHP’ye ne dedi?

Şükriye Tutkun CHP’ye ne dedi?

Ünlü sanatçı Şükriye Tutkun sabah Pazar ekine verdiği bir röportajda Fahrettin Bey ile ilgili olan haberi okumakla gündemin başladığını söyledi. Yeğeninin kendisine mesaj gönderdiğini ve Fahrettin bey ile komşu olduklarını bildiğini söyleyen Şükriye Tutkun, zaten ister istemez komşu olduklarını ve görüştüklerini bu nedenle de onları iyi tanıdığını ifade etti. Kaçak inşaat olayında düpedüz yalan söylendiğini belirten Şükriye Tutkun bir komşu olarak katkı göstermek istediğini ve gerçekleri anlattığını söyledi. Aynı olay Canan Kaftancıoğlu’nun başına gelse ve gerçekleri bilse onu da savunacağını söyleyen Şükriye Tutkun, kesinlikle kaçak inşaat gibi bir durumun söz konusu olmadığını dile getirdi.

Şükriye Tutkun kimdir?

Şükriye Tutkun kimdir sorusunun yanıtı da sosyal medya ve arama motorlarında araştırılırken bu konuda bizde sizler için kısa bilgileri derledik. 19 Eylül 1965 yılında Kocaeli’de dünyaya gelen Şükriye Tutkun, aslen Ordulu dur. Müzik yeteneği çok küçük yaşlarda fark edilen tutkunu, televizyon bu kadar insanın hayatında yokken arkadaşlarına şarkı söyleyerek onları eğlendiriyordu. Okulda da öğretmenlerinin sürekli şarkı söylettiği Şükriye Tutkun aynı zamanda minik minik roller oynayarak tiyatroya da adım attı.

Üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünde almaya başlayan Şükriye Tutkun daha sonra İstanbul’a gelerek bir yıl Türk müziği devlet konservatuarında eğitim aldı. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümüne giren Tutkun, birçok işte çalıştı ve başarılı olduğunu kanıtladı. Yıllar içerisinde şarkıcılık ve müzik kariyerine devam eden Şükriye Tutkun aynı zamanda oyunculuk alanında da kendini geliştirdi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Çocukları hastalıktan korumanın yolları
4 10 2020 - 09:46
Güçlü bağışıklık için 7 doğal öneri
2 10 2020 - 09:21
Sağlıklı yaşam için sofranızdan eksik etmemeniz gereken 10 besin
29 09 2020 - 16:51
Bağışıklık sistemini güçlendiren bitki çayları
29 09 2020 - 16:37
Meyve tüketirken dikkat edilmesi gerekenler
23 09 2020 - 09:13
Evde diş beyazlatmak için doğal çözümler
22 09 2020 - 13:49
Yorum Yap