Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Star Wars Skywalker Eleştirilerin Odağında

Star Wars serisinin son çıkan filmi beklentilerin altında kaldı. Final filmi olacağı konuşulan film sosyal medyada olumsuz eleştirilerin odağı oldu.
Eklenme:
 Star Wars Skywalker Eleştirilerin Odağında

Beyaz perdede adeta efsane haline gelen serilerden biri olan Star Wars’ın son filmi olan Star Wars 9 Skywalker vizyona girdi. Efsane serinin yeni filminin vizyona girmesiyle birlikte sosyal medyada adeta çalkalanmaya başladı. İzleyiciler hem konunun hemde işleyişin diğer filmlere kıyasla biraz daha eksik kaldığını belirtirken, film hakkında olumlu yorumlarda mevcut.

Başrollerinde Adam Driver, Mark Hamill ve Daisy Ridley gibi ünlü isimlerin yer aldığı film gişede de istenilen sonucu vermedi. Serinin son filmi olacağı ön görülen film için sosyal medyada yapılan yorumların gişeye yansıdığı da düşünülüyor. Son filmin beklentilerin altında kalması serinin hayranlarını üzerken, Son Jedi filmi de neredeyse aynı eleştirilere maruz kalmıştı.

Filmin hem senaristliğini hemde yönetmenliğini üstlenen J.J. Abrams’ın daha öncesinde Görevimiz Tehlike 3, Star Trek gibi efsaneleşen yapımlarda emeğinin olması beklentileri de bir hayli yüksek hale getirmişti.

Star Wars Skywalker Konusu

Serinin son filminde önceki bölümlerden tanınan Kylo Ren karakterinin liderliği ele geçirmesiyle beraber başlayan kaos ortamında yaşanan olaylar konu ediniyor. Hem önceki bölümü hemde yeni çıkan filmi aşırı eleştirilere maruz kalsada seri adından dolayı oldukça fazla bir hayran kitlesine sahip.

Eleştiriler hakkında henüz bir açıklama gelmezken, sosyal medyada filmi başarılı bulan insanlar da olumlu yorumlarını yapmayı sürdürüyor. Toplamda 2 saat 22 dakikadan oluşan film IMDB’de de 7.0 puan almayı başardı.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Kuaförüm Sensin 23 Temmuz Perşembe puan durumu tablosu! Bugün kim birinci oldu?
23 07 2020 - 13:03
Müge Anlı Şiar Kılıç olayı son durum! 9 yaşındaki Şiar kılıç nasıl öldü?
23 07 2020 - 10:07
Doya Doya Moda 21 Temmuz Salı birincisi kim? 21 Temmuz puan durumu tablosu
21 07 2020 - 13:24
Kuaförüm Sensin 21 Temmuz Salı birincisi kim oldu? Puan durumu
21 07 2020 - 12:56
TV8 MasterChef Türkiye yarışmasına 18 yaşındaki Sinan damga vurdu
21 07 2020 - 11:26
Doya Doya Moda 20 Temmuz Pazartesi birincisi kim? Bugün puan durumu
20 07 2020 - 13:54
Yorum Yap