Söz dizisinin sarı komutanı Tolga Sarıtaş sonunda sevgilisi Zeynep Mayruk’la çekilen fotoğrafını paylaştı

Söz dizisinde canlandırdığı Yavuz karakteri nedeniyle sarı komutan lakabını alan başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş uzun zamandan beri gizli saklı yaşadığı ilişkisini sonunda sosyal medya hesabından paylaştı.

13.07.2019 - 19:59
14.07.2019 - 12:39
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Geçtiğimiz aylarda final yapan Söz dizisinde Yavuz komutan karakterine hayat veren Tolga Sarıtaş’ın kiminle birlikte olduğu uzun süreden beri merak ediliyordu. Genç oyuncunun modacı Zeynep Mayruk ile ilişki yaşadığı iddia ediliyordu, fakat bu ilişkiyi köşe bucak saklıyordu. Gazetecilerle köşe kapmaca oynamaktan yorulan Tolga Sarıtaş, sonunda sevgilisi ile birlikte çekilen fotoğrafının sosyal medya hesabının hikaye bölümünden paylaştı. Böylelikle Tolga Sarıtaş – Zeynep Mayruk aşkı belgelenmiş oldu.

Görüntülenmemek için elinden geleni yapmıştı

Tolga Sarıtaş’ın bugün sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafı görenler şaşkına döndü. İzmirli modacı Zeynep Mayruk ile uzun zamandan beri ilişki yaşadığı konuşulan fakat hiçbir şekilde görüntülenmeyen Tolga Sarıtaş, kendi isteğiyle sosyal medya hesabından ilk kez fotoğraf paylaşarak aşkını gözler önüne serdi. Daha önce leventte bir mekana sevgilisi ile birlikte giden Tolga Sarıtaş basın mensuplarına görüntü vermemek için elinden geleni yapmıştı. Hatta gecenin sonunda çiftin bindiği aracın sürücüsü gazetecilerden kaçmak için trafik kurallarını altüst etmişti. Söz dizisinin final yapmasının ardından bedelli askerlikten yararlanan ve 21 gün askerlik görevini yerine getiren Tolga Sarıtaş, döndükten sonra bir hayli rahatlamış gibi göründü.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim