Söz dizisinde Erdem Yarbay karakteriyle hafızalara kazınan Nihat Altınkaya yeni sezonda TRT 1 dizisinin kadrosuna katılabilir

Söz dizisinde 3 yıl boyunca Erdem Yarbay karakterine hayat veren ve hafızalara kazınan Nihat Altınkaya’nın, Mayıs ayında final yapan dizinin ardından, ünlü bir dizi ile anılmaya başladı. Peki, Nihat Altınkaya yeni sezonda hangi dizide rol alacak?

02.08.2019 - 15:00
02.08.2019 - 15:27
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi Söz 3. sezonu ile Mayıs ayında ekranlara veda etmişti. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin oyuncularının yeni sezonda neler yapacağı merak ediliyor. Dizide Avcı karakterine hayat veren Burak Sevinç, leke dizisi ile ekranlara gelmeye başlamış ancak dizi final yapmıştı. Keşanlı karakteri ile çok sevilen Görkem Sevindik ise yeni sezonda Ramo isimli dizi ile ekranlarda boy gösterecek. Başarılı oyuncuların yeni sezon projeleri yavaş yavaş şekillenmeye başlarken bir haber de Söz dizisinin Erdem yarbayı Nihat Altınkaya’dan geldi.

Elimi Bırakma dizisine girebilir

Söz dizisinde Erdem Yarbay karakterine hayat veren Nihat Altınkaya’nın adı ise son günlerde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisi ile anılıyor. Nihat Altınkaya’nın bu dizinin ekibine katılacağına kesin gözüyle bakılırken dizideki rolü herkes tarafından merak ediliyor. Elimi Bırakma dizisi geçtiğimiz yaz aylarında TRT 1 ekranlarında başlamış ve başarılı bir sezon geçirdikten sonra sezon finali yaparak bir süreliğine ekranları ara vermişti. Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert gibi isimlerin başrolünü paylaştığı dizinin yeni sezonda da iddialı olması bekleniyor. Elimi bırakma dizisinin yeni sezon çekimlerinin Kurban Bayramı’nın hemen ardından 15 Ağustos tarihinde başlayacağı öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim