Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Sosyetik ikoncan Eda Taşpınar’ın yeni aşkı Çukur dizisinden çıktı

Sosyetenin gözde isimlerinden ve ikoncan olarak tabir edilen Eda Taşpınar yeni aşkını itiraf etti. Sosyetik güzel bir süredir Çukur dizisinin Remzi’si olarak bilinen Çağrı Atakan ile aşk yaşıyor.
Eklenme:
 Sosyetik ikoncan Eda Taşpınar’ın yeni aşkı Çukur dizisinden çıktı

Bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle tatilini Türkiye’de planlayan ve yaz başından bu yana Çeşme Bodrum arasında mekik dokuyan sosyetik güzel Eda Taşpınar itirafları ile olay oldu. Tatili sırasında basın mensupları ile kısa bir sohbet gerçekleşen Eda Taşpınar aşk hayatı hakkında önemli bilgiler verdi. Eda Taşpınar’ın açıklaması sırasında yeni aşkı da ortaya çıktı. Sosyetik ikoncan bir süredir Çukur dizisinin Remzi’si olarak tanınan Çağrı Atakan ile beraber.

Eda Taşpınar sürpriz aşkı itiraf etti

Uzun zamandan beri yalnız olan ve aşk hayatında kimse bulunmayan Eda Taşpınar, Çukur dizisinde Remzi karakterine hayat veren Çağrı Atakan ile sürpriz bir birlikteliğe adım attığını duyurdu. Eda Taşpınar ve Çağrı Atakan çifti ilişkilerini gözlerden uzak şekilde yaşarken mutluluklarına nazar değmesinden korktuklarını söyledi. Her yıl yaz tatilini genellikle Yunanistan’ın Mykonos Adası’nda geçiren Eda Taşpınar, bu yıl pandemi nedeniyle seyahate çıkamazken Çeşme’de güneşin ve denizin tadını çıkarıyor. Sosyetik güzel tatil sırasında sevgilisi çağrı Atakan’ı da arkadaşları ile tanıştırdı.

Nazar değmesinden korkuyor

Eda Taşpınar basın mensupları ile yaptığı sohbet sıradasın da bir buçuk ay kadar önce Çağrı Atakan ile Alaçatı’da tanıştığını söylerken her şeyi yolunda gittiğini ve ilişkilerine nazar değmesinden korktuğu için gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiğini dile getirdi. Oyunculuk hayatına Çukur dizisi ile adım atan Çağrı Atakan 2017 yılından bu yana dizide rol alıyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap