Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Sosyal medyada sahte belge paylaşan Ece Erken’e evrakta sahtecilikten suç duyurusu

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşkla adından çok söz ettiren ve bu yüzden işini de kaybeden Ece Erken’in başı bu defa fena dertte. Boşanma davası devam ettiği halde sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun boşandığına dair belgeyi sosyal medya hesabından paylaşan Ece Erken hakkında karar sahibi gösterilen mahkeme tarafından savcılığa ihbarda bulunuldu. Böyle bir karar vermediklerini belirten mahkeme, ünlü sunucunun evrakta sahtecilik suçundan cezalandırılmasını istedi.
Son Güncelleme:
 Sosyal medyada sahte belge paylaşan Ece Erken’e evrakta sahtecilikten suç duyurusu

Ünlü sunucu Ece Erken, aşk yaşadığı Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun evli olması haberleri ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Uzun süre konuşulan bu ilişki sırasında Ece Erken sosyal medya hesabından sevgilisinin boşandığına daire belge paylaşmış ve gerçek olduğunu öne sürmüştü. Mahkeme kararını yayınlayan Ece Erken’in sahte evrak paylaştığı daha sonra ortaya çıkarken kararı verdiği iddia edilen mahkeme tarafından ünlü sunucu hakkında evrakta sahtecilik suçundan suç duyurusunda bulunuldu.

İstanbul Aile Mahkemesi suç duyurusunda bulundu

Ünlü sunucunun ınstagram hesabından paylaştığı karar sonrasında kararın sahibi gibi gösterilen İstanbul Aile Mahkemesi savcılığa suç duyurusunda bulundu. Savcılığa ihbar yazısı gönderen mahkeme, Ece Erken’in resmi belgede sahtecilik yaptığını kendilerinin verdiği böyle bir karar bulunmadığını söyledi.

ece erken

Gerçeğe yakın şekilde hazırlanmış

Savcılığa ihbarda bulunan mahkeme, Ece Erken tarafından mahkemelerine ait gibi görünen resmi belge paylaşıldığını, mahkeme tarafından böyle bir karar verilmediğini ve Ece Erken’in gerçeğe yakın şekilde hazırlanmış sahte belgeyi gerçekmiş gibi yayınlandığını belirterek ünlü sunucunun cezalandırılmasını talep etti. Savcılık tarafından bu ihbar üzerine Ece Erken hakkında soruşturma başlatıldı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu boşandı

Ece Erken ile aşk yaşadığı haberleri gündeme bomba gibi düşen Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ise 3 Haziran tarihinde eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu ile İstanbul 10. Aile Mahkemesi’nde tek celsede boşandı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap