Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Sosyal medyada sahte belge paylaşan Ece Erken’e evrakta sahtecilikten suç duyurusu

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşkla adından çok söz ettiren ve bu yüzden işini de kaybeden Ece Erken’in başı bu defa fena dertte. Boşanma davası devam ettiği halde sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun boşandığına dair belgeyi sosyal medya hesabından paylaşan Ece Erken hakkında karar sahibi gösterilen mahkeme tarafından savcılığa ihbarda bulunuldu. Böyle bir karar vermediklerini belirten mahkeme, ünlü sunucunun evrakta sahtecilik suçundan cezalandırılmasını istedi.
Son Güncelleme:
 Sosyal medyada sahte belge paylaşan Ece Erken’e evrakta sahtecilikten suç duyurusu

Ünlü sunucu Ece Erken, aşk yaşadığı Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun evli olması haberleri ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Uzun süre konuşulan bu ilişki sırasında Ece Erken sosyal medya hesabından sevgilisinin boşandığına daire belge paylaşmış ve gerçek olduğunu öne sürmüştü. Mahkeme kararını yayınlayan Ece Erken’in sahte evrak paylaştığı daha sonra ortaya çıkarken kararı verdiği iddia edilen mahkeme tarafından ünlü sunucu hakkında evrakta sahtecilik suçundan suç duyurusunda bulunuldu.

İstanbul Aile Mahkemesi suç duyurusunda bulundu

Ünlü sunucunun ınstagram hesabından paylaştığı karar sonrasında kararın sahibi gibi gösterilen İstanbul Aile Mahkemesi savcılığa suç duyurusunda bulundu. Savcılığa ihbar yazısı gönderen mahkeme, Ece Erken’in resmi belgede sahtecilik yaptığını kendilerinin verdiği böyle bir karar bulunmadığını söyledi.

ece erken

Gerçeğe yakın şekilde hazırlanmış

Savcılığa ihbarda bulunan mahkeme, Ece Erken tarafından mahkemelerine ait gibi görünen resmi belge paylaşıldığını, mahkeme tarafından böyle bir karar verilmediğini ve Ece Erken’in gerçeğe yakın şekilde hazırlanmış sahte belgeyi gerçekmiş gibi yayınlandığını belirterek ünlü sunucunun cezalandırılmasını talep etti. Savcılık tarafından bu ihbar üzerine Ece Erken hakkında soruşturma başlatıldı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu boşandı

Ece Erken ile aşk yaşadığı haberleri gündeme bomba gibi düşen Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ise 3 Haziran tarihinde eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu ile İstanbul 10. Aile Mahkemesi’nde tek celsede boşandı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Beren Saat’in isteği Netflix’e kural bozdurdu
9 09 2020 - 17:57
İzzet Çapa’dan Ömer-Arzu Sabancı çiftine koronalı parti tepkisi
8 09 2020 - 19:51
Ünlü şarkıcı Umut Akyürek’in kızı ile benzerliği ağızları açık bıraktı
8 09 2020 - 19:07
Yorum Yap