Sosyal medya aldatma iddialarıyla çalkalanıyor olayların göbeğindeki isim Hilal Altınbilek ağzını açmıyor

Bir zamanlar Çukurova dizisindeki Züleyha karakterine hayat veren ve geçtiğimiz sezonun en başarılı isimlerinden biri olan Hilal Altınbilek dün basına düşen haberlerle gündeme geldi. Çukur dizisinin yakışıklı oyuncusu Kubilay Aka ile aşk yaşadığı iddia edilen Hilal Altınbilek, aldatma haberlerine karşı sessiz kalmaya devam ediyor.

02.08.2019 - 10:22
02.08.2019 - 11:13
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Geçtiğimiz sezon bir zamanlar Çukurova dizisindeki Züleyha karakteri ile en başarılı oyuncularından biri olan Hilal Altınbilek son iki gündür magazin basınını ve sosyal medyayı çalkalıyor. Kubilay Aka ve Miray Daner ayrılığının nedeninin Hilal Altınbilek olduğu iddia edilirken birlikte eğlendikleri görüntüler magazin basınına düştü. Miray Daner’in aldatılma nedeniyle ayrılık kararı aldığı öne sürüldü.

Hilal Altınbilek sessiz

Kubilay Akan’ın yaptığı ayrılık açıklanmasının hemen ardından sosyal medyada görüntülerin düşmesi ile birlikte sosyal medya adeta çalkalandı. Herkes görüntülerdeki kadının Hilal Altınbilek olduğunu iddia etti ancak oyuncu herhangi bir açıklama yapmadı. Aslında sosyal medya kullanıcıları Hilal Altınbilek’in bu konuda sessiz kalmasını kabul etmek olarak yorumladı. Fotoğraflar net olarak görülmediği için sosyal medya kullanıcılarının da kafası Bir Hayli karışık. Ancak Kubilay Aka ve Miray Daner aşkını çok seven sosyal medya kullanıcıları bir yandan da hem Kubilay Aka’ya Hem de Hilal Altınbilek’e tepkili.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim