Magazin

Songül Karlı’nın Sosyal Medya Pozunu Görenler Ekrandaki Halini Beğenmedi: “Ekranda Böyle Güzel Değilsiniz”

Sunucu ve şarkıcı Songül Karlı, sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ünlülerimizden biri. Sosyal medya gönderileriyle sık sık gündemde yer alan ‘Bu Tabak Kimin?’ yarışmasının güzel sunucusu Songil Karlı, yaptırdığı estetikler ve filtreli pozlarıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Karlı’nın bugün yaptığı paylaşıma takipçilerinden olumlu ve olumsuz yorumlar yağdı. Songül Karlı’ya gelen yorumlar arasında ‘Ekranda böyle güzel değilsiniz’ yorumu da vardı. 

İşte, Songül Karlı’nın o paylaşımı ve takipçilerinden gelen yorumlar…

FOX TV ekranlarında “Bu Tabak Kimin?” yarışmasının sunuculuğunu üstlenen Türkücü ve sunucu Songül Karlı, son zamanlarda yaptırdığı estetik operasyonlar ve filtreli pozlarıyla gündemde yer alıyor.

Gerek oyunculuğuyla, gerek şarkılarıyla milyonların gönlünü kazanan ünlü Türkücü, geçtiğimiz yıllarda ‘Songül Karlı ile Cumartesi’, ‘Su Gibi’, ‘Songül Karlı ile Evlilik Yolunda’ adlı programların sunuculuğunu üstlenmiş, televizyon ekranlarının sevilen sunucuları arasında yerini almıştı. 

Karlı, şimdilerde FOX TV’de yayımlanan ‘Bu Tabak Kimin?’ adlı yemek yarışmasının sunuculuğunu üstleniyor. Geçtiğimiz günlerde geçirdiği estetik operasyonlarla ilgili dikkat çeken bir itirafta bulunarak gündeme gelen Songül Karlı, bu kez de filtreli sosyal medya paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Gelin önce Songül Karlı’nın çok konuşulan göğüs itirafını hatırlayalım: “Kendi göğüslerim doğal ve iyiydi!”

İşte, Songül Karlı’nın o sözleri: 

Elbiselere giremiyordum. Ben çok küçük göğüs seven biri de değilim ama mecburum ekranda güzel durmak için. Ama şimdi pişmanım. Çünkü kendi göğüslerim doğal ve iyiydi.

Gelelim, Songül Karlı’nın takipçileri tarafından hem çok beğenildiği hem de eleştirildiği o sosyal medya paylaşımına.

Songül Karlı’nın Instagram hesabı üzerinden paylaştığı eli göğsündeki bu pozuna takipçilerinden yorum yağdı.

İşte, Songül Karlı’nın çok konuşulan o sosyal medya paylaşımı

Yorumlarda Karlı’ya “Kendine doğallığına yazık ettin” diyen de vardı, “Çok güzelsin be” diyerek nazar boncuğu atan da.

‘Songül’den başka herkese benziyor’ yorumu ve Songül Karlı’nın takipçileri tarafından benzetildiği ünlü isim de dikkat çekiciydi. 

İşte, ünlü sunucunun takipçilerinden gelen yorumlardan bazıları… 👇

Maşallah 🧿

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Kaynak: https://onedio.com/haber/songul-karli-nin-sosyal-medya-pozunu-gorenler-ekrandaki-halini-begenmedi-ekranda-boyle-guzel-degilsiniz-1184981

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu