Son günlerin olaylı kadını Hatice bu defa da transparan kıyafetiyle yürek hoplattı

Şarkıcı Hatice son günlerde sosyal medya hesabından yaptığı her paylaşımla olay oluyor. Özellikle vücudu ile gündemden düşmeyen Hatice bu defa sahneye çıkarken giydiği transparan kıyafeti ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

04.08.2019 - 20:31
05.08.2019 - 11:42
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Şarkıcı Hatice son dönemlerin olaylı kadına haline geldi. Önce sosyal medya hesabından spor yaparken yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Hatice’ye daha sonra geçtiğimiz aylarda çıktığı bir defilede yaptığı davranışla gündeme bomba gibi düşmüştü. Hatice’nin sahnede kıyafetinin arkasını açması günlerce sosyal medyada konuşulmuş, basında da yüzlerce haber yapılmıştı. Oy kullanmaya giderken giydiği farklı kıyafeti ile de adından söz ettiren Hatice, sosyal medya hesabından başka hesaplara yaptığı yorumlarla da konuşuluyor.

Sahne kıyafeti olay oldu

Son günlerde biraz sessiz kalan Hatice bu sessizliği sahneye çıkarken giydiği bacak dekolteli transparan kıyafetle bozdu. Siyah bir kıyafet giyen ve mayo şeklindeki görüntüsü ile dikkat çeken Hatice, sosyal medya hesabından bu görüntüleri paylaşmayı ihmal etmedi. Oldukça cesur davranan Hatice sosyal medyanın gündemine otururken yaptığı paylaşımında, “Mankenlikten şarkıcılığa soyunan çok oldu ama şarkıcılıktan mankenliğe geçiş olunca o çılgın ben olurum sanırım”  ifadelerini kullandı. Hatice’nin bu fotoğrafına takipçilerinden yüzlerce yorum ve beğeni geldi.

İşte Hatice’nin o paylaşımı:

 

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim