Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market Bu Hafta Neler Satacak? Şok Aktüel 6 – 13 Mart 2019 Kataloğu

Şok Aktüel bu hafta neler satacak? Tüketicilerin her hafta olduğu gibi bu hafta da Bu sorunun yanıtını merak ediyor. Şok Market’in cazip fiyatlı aktüel ürünler kampanyaları tüketicilerin beğenisine toplamaya devam ediyor. Her hafta düzenlediği kampanyaları ile adından söz ettirmeyi Başaran ve güçlü rakipleri ile çok iyi şekilde mücadele eden Şok Market, bu hafta da kesinlikle memnun kalacağınız indirim fırsatlarını sizlere ulaştırıyor. Haftalık alışveriş konusunda aktüel kampanyaları takip ediyorsanız Şok Market’in yeni kataloğuna göz atmadan alışverişe çıkmayın deriz. Şok Aktüel Çarşamba kampanyası yine bomba gibi ürünlerle geliyor ve aile bütçenizi yormuyor. Şok market indirimi içerisinde neler var sorusunun yanıtını merak ediyorsanız haberimizin devamında detaylı bilgileri bulabileceksiniz.

6 Mart Şok aktüel kataloğu bu hafta 2 sayfadan oluşuyor. Kampanya kataloğunun bir sayfasında evinizin Züccaciye ve Tekstil ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler bulunurken ikinci sayfada ise gıda grubu ürünlerde indirim var. Şok Market tanıdığınız bildiğiniz markaların ürünlerini sizlere en uygun fiyatlarla ulaştırıyor. Hesaplı alışveriş konusunda en çok tercih edilen kampanyalardan olan Şok aktüel kataloğu bu hafta da sizi yanıltmıyor. 2 sayfadan oluşan kampanya içerisinde onlarca indirimli ürün bulunuyor. Markalı ve kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla almak istiyorsanız Şok Aktüel 6 Mart 2019 kampanyasına kesinlikle kaçırmayın. Bu hafta Şok aktüel kataloğu içerisinde yer alan indirim fırsatlarını İsterseniz gelin biraz daha yakından bakalım.

ŞOK AKTÜEL 6 MART MUTFAK GEREÇLERİ

Şok Market 6 Mart 2019 aktüel ürünler kataloğu ile mutfak gereçlerinde güzel fiyatlar ve kampanyalar var. Bu hafta Şok Markette 2 yıl garantili teba elektrikli çay makinesi 39,90 TL Fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Bu Ürünü aynı zamanda kredi kartına 6 taksit imkanı ile satın almak mümkün. Mutfakta çok işinize yarayacak başka bir ürün olan Çek bırak el rondosu da bu hafta şok marketlerde Sadece 19,95 TL fiyatı ile satışta olacak. Şok Market indirim kampanyaları özellikle mutfak ürünlerinde her hafta oluyor. Ev hanımlarına hitap eden birçok üründe kampanya yapan ünlü marketler zincirinde bu hafta, Aile boyu çaydanlık 49,90 TL fiyatı ile satışa çıkıyor. Üstelik kredi kartına 6 taksit imkanı ile alma şansımız bulunuyor. Paşabahçe ürünleri de bu hafta Şok markette indirimde. Şok aktüel kataloğu ile satışa çıkan Paşabahçe ürünleri şu şekilde; 6 çay bardağı 14,95 TL, Üçlü saklama kabı seti 7,99 TL.

Şok Market Bu Hafta Neler Satacak? Şok Aktüel 6 - 13 Mart 2019 Kataloğu

6 MART ŞOK AKTÜEL TEKSTİL ÜRÜNLERİ

6 Mart Şok aktüel kataloğu ile ev tekstil ürünleri neden özel fiyatlar var. Genellikle Banyo ve mutfak Tekstil ürünlerinde yapılan indirimler de Buldan koltuk örtüsü 14,95 TL ve 3lü mutfak havlusu 5,99 TL fiyatı ile sizlere ulaşıyor. Tabii ki Şok Market yeni indirim kataloğu içerisindeki ürünlerini bunlarla sınırlı tutmuyor. Kampanya içerisinde dolap içi raf 12,95 TL, Deterjan hazneli bulaşık fırçası 5,99 TL fiyatı ile sizlere ulaşıyor. Şok Market bu hafta oldukça kapsamlı bir indirim kataloğu yayınladı. Katalog içerisinde keramika markasına ait Servis tabağı 5,99 TL ve Çukur tabak 4,99 TL fiyatı ile sizlere ulaşıyor. Bu hafta çocuklar için de ürün çıkaran Şok Markette, oyuncak iş makineleri 14,95 TL olarak sizlerle buluşuyor.

Şok Market Bu Hafta Neler Satacak? Şok Aktüel 6 - 13 Mart 2019 Kataloğu

ŞOK MARKET 6 MART 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KAMPANYASI

Şok Aktüel katalog kampanyası içerisinde yer alan gıda grubu indirimler de bu hafta oldu ve çok. Kapsamlı indirim kataloğu içerisinde birçok ürüne yer veren ünlü marketler zincirinde, Sadece Şok markete özel fiyatla satışa çıkan mis yarım yağlı süt 2,65 TL, Mis tam yağlı süt 2,95 TL fiyatı ile sizlerle buluşuyor. Mis markasının 1 litrelik süt çeşitlerini bu fiyatla başka hiçbir yerde bulamazsınız.

Şok Market Bu Hafta Neler Satacak? Şok Aktüel 6 - 13 Mart 2019 Kataloğu

Şok Aktüel 6 Mart 2019 kataloğu içerisinden yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde bu hafta Balparmak çıt kapak Çiçek Balı 350 gram 23,90 TL yerine sadece 15 TL fiyatı ile sizlere ulaşacak. Çok sayıda gıda grubu ürünü bu hafta kataloğuna Taşıyan Şok Markette, Taşkale kürek helva 350 gram 9,95 TL, Cem Taş kırma Ayvalık zeytin 14,95 TL, Ülker krispi çubuk kraker 2 TL, Sleepy Natural külot bebek bezi 24,95 TL fiyatı ile sizlerle buluşacak.

Şok Market Bu Hafta Neler Satacak? Şok Aktüel 6 - 13 Mart 2019 Kataloğu

Şok 6 Mart 2019 aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta temizlik grubu ürünlerde de kampanyalı fiyatlar sizlerle buluşacak. Son dönemlerde özellikle deterjan çeşitlerinde artan piyasa şartlarında biliyoruz. Şok Market bu fiyatları inat en uygun fiyatlı ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Şok Aktüel kampanyası ile Bu hafta gelecek temizlik ürünleri; Aspirit çok amaçlı temizleyici 5 litre 15,95 TL, Fairy Platinum tablet deterjan 58’li 56,90 TL, Bingo soft yumuşatıcı + Bingo oksijenli çamaşır suyu 17,95 TL, Rinso çamaşır deterjanı 8 kilogram 38,95 TL fiyatı ile sizlerle buluşuyor.

Şok Market Bu Hafta Neler Satacak? Şok Aktüel 6 - 13 Mart 2019 Kataloğu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu