ŞOK, BİM ve A101 Market Türkiye Genelinde En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapacak

Türkiye'nin en büyük market zincirlerinden olan Şok, A101 ve BİM market tüketicilere sundukları uygun fiyatlı aktüel ürünler kampanyalarının yanı sıra personel istihdamı ile de destek vermeye devam ediyor. A101, Bim ve Şok marketler zincirleri Türkiye genelinde en az ilkokul mezunu personel alımı yapacaklarını duyurdu. Başta İstanbul olmak üzere birçok şehirde yapılacak olan personel alımına ilişkin detaylar haberimizde...

02.07.2019 - 16:19
02.07.2019 - 16:52
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Türkiye’de perakende mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren ve tüketicilere kampanyalı ürünler sunan A101, Bim ve Şok Marketler personel istihdamı yapmaya devam ediyor. Kuruldukları günden bu yana binlerce kişiye iş imkanı sağlayan market zincirleri yeni personel alımları için de ilana çıktı. Bu üç marketin Türkiye genelinde bulunan şubelerinde çalıştırılmak üzere çok sayıda personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden ilana çıkan marketler hangi pozisyonlarda ve kadrolarda personel alımı yapacak sorusunun yanıtını sizler için araştırdık. Şok Market personel alımı, A101 personel alımı ve BİM market personel alımı ilanlarına ilişkin detaylar haberimizin devamında bulabilirsiniz.

BİM Personel Alımı İlanı İŞKUR’dan Yayınlandı

BİM market personel alımı ilanı İŞKUR üzerinden yayınlandı. BİM Marketin personel alımı ilanına en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği belirtildi. İstanbul, Yalova, Tekirdağ, Bursa, Balıkesir, Aydın, Antalya, Konya, Gaziantep, Denizli, Aksaray, Edirne, Kastamonu ve Karaman illerinde personel alımı yapacak olan BİM market, istihdam edeceği personelleri daimi işçi pozisyonunda görevlendirecek. BİM market personel alımı için başvuru yapmak isteyen adayların başvurularını şahsen BİM mağazalarına giderek yapmaları gerekiyor. İlanlara en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Başvurmak isteyenler evlerine en yakın BİM market şubesine giderek başvuru formunu doldurabilecek.

ŞOK Market Personel Alımı İlanları

Şok Market mağaza yöneticisi, mağaza elemanı ve bölge yöneticisi kadrolarına personel alımı yapacak. Şok Market tarafından yayınlanan personel alımı ilanında hangi şehirde alım yapılacağı belirtilmedi. Genel başvuru açan Şok Market Türkiye genelinde bulunan bütün mağazalarda personel açığı olması durumunda başvuru yapan adayların görüşmeye çağrılacağını belirtti. Şok Market personel alımı ilanlarına başvuru yapmak için güler yüzlü ve müşterilere karşı saygılı olma şartı aranıyor. Aynı zamanda Şok Market’in ilanına başvurmak için en az lise mezunu olmak gerekiyor.

A101 Market Personel Alımı İlanı

A101 markette bu yıl en az ilkokul mezunu personel alımı yapacak. Internet üzerinden açılan başvuru formu üzerinden adaylar iş başvurularını gerçekleştirebilecek. A101 marketin resmi internet sitesinden başvuru formuna ulaşabilir ve formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim