ŞOK aktüel ürünler kataloğu 20 Temmuz 2019 indirimleri ile hafta sonu fırsat ürünleri belli oldu

Şok aktüel ürünler kataloğu evinizin bütün ihtiyaçlarını hesaplı şekilde karşılamaya devam ediyor. Şok 20 Temmuz 2019 aktüel ürünler kataloğu hafta sonu indirimleri belli oldu. Bu hafta Şok Aktüel 20 Temmuz kataloğu ile gelen ürünlerin detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

17.07.2019 - 13:20
26.07.2019 - 19:23
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Şok Market bu hafta yayınladığı aktüel ürünler kataloğu ile evlerin ihtiyaçlarını hesaplı ve uygun fiyatlı olarak karşılamaya devam ediyor. 20 Temmuz Şok aktüel kataloğu ile bu hafta raflara ulaşacak ürünler belli oldu. Şok Aktüel hafta sonu kataloğu ile birbirinden özel indirim fırsatları sizlerle buluşacak ve 1 hafta boyunca geçerli olacak. Hafta sonu Şok Aktüel indirimleri içerisinde genellikle çocuklara özel oyuncak seçeneklerinde fırsat görüyoruz. Her gün içinde mutlaka çocukları düşünen ve onlar için oyuncak ürünlerinde indirim yapan Şok Market bu hafta sonu ağırlığı bu ürünlere varmış gibi görünüyor. Şok Aktüel 20 Temmuz 2019 kataloğu ile gelen indirim fırsatlarını detaylarını araştırdık ve haberimizin devamında sizler için ürünleri listeledik. ŞOK aktüelde bu hafta neler var merak ediyorsanız haberimiz okumaya devam edin…

Şok aktüel 20 Temmuz hafta sonu indirimleri

20 Temmuz Şok aktüel ürünler kataloğu ile gelen indirim fırsatları cumartesi gününden itibaren raflarda yerini alacak. Türkiye genelinde bulunan bütün Şok Market mağazalarına ulaşacak ürünler oldukça kaliteli ve hesaplı. Şok aktüel kataloğu bu hafta mutfakların ihtiyacı olan ürünler ön plana çıkıyor. Şok Markette teba elektrikli çay makinesi 99,90 TL fiyatı ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda 26 santim emaye kızartma tavası da Şok Market raflarında kızartma teli hediyeli olarak sadece 27,90 TL fiyatı ile sizlerle buluşuyor. ŞOK katalog indirimleri içerisinde Hafta sonuna özel olarak hazırlanan çok sayıda fırsat ürünü var. Titiz pipetli bardak 400 ml 2,49 TL, My Bottle kılıflı matara 500 mililitre 9,99 TL fiyatı ile Şok Aktüel fırsatları arasında öne çıkan ürünler oluyor.

20 Temmuz Şok aktüel hafta sonu kataloğu

Şok Aktüel 20 Temmuz 2019 hafta sonu kataloğu ile başladı belirttiğimiz gibi çocukların çok hoşuna gidecek birçok üründe fırsatı sizi bekliyor. Şok market katalogları nasıl sık görmeye alıştığımız GoKidy markasına ait basketbol potası ve topu 12,95 TL fiyatı ile Şok Market’ten sizlerle buluşuyor. Elbette ŞOK indirim broşürü ile gelen fırsatlar bunlarla sınırlı kalmıyor. Oyuncak ürünlerine ağırlık veren Şok Markette, GoKidy Sevimli Arabalar 9,99 TL, sevimli ördek sesli 5,99 TL, Fisher-Price Aslan kurbağa dişilik 8,99 TL, eğitici puzzle 14,95 TL fiyatı ile bu hafta sizleri bekliyor. Sıcak yaz aylarında deodorant ihtiyacını da göz önünde bulunduran Şok Market hafta sonu kataloğu ile sizlere Emotion ve Blade deodorant çeşitlerini indirimli olarak sadece 8 TL fiyatı ile sunuyor.

ŞOK Aktüel bu hafta neler satacak?

Şok 20 Temmuz 2019 Aktüel ürünleri kataloğu ile bu hafta sonunda markete gelecek ürünleri yukarıda sizler için listeledik. Her zaman olduğu gibi çok sayıda indirimli ürünü siz değerli tüketicilerle buluşturan Şok Market bu ürünleri daha sonra güncelleyebiliyor. Şok aktüel kataloğu içerisinde yeni ürünlerin eklenmesi durumunda sizlerle haberimizden paylaşmaya devam edeceğiz. Güncel Şok market indirimlerinden haberdar olmak ve ürünleri kaçırmadan sahip olmak istiyorsanız bizleri takipte kalın.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim