Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Aktüel Hafta Sonu İndirimli Ürünler Kataloğu – Şok 29 Eylül – 3 Ekim Aktüel Ürünleri

Bu hafta sonu Şok markete gelecek olan indirimli ürünler belli oldu. Şok Aktüel hafta sonu kataloğu ile indirim fırsatlarını duyurdu. 29 Eylül – 3 Ekim 2018 Şok marketlerde yerini alacak olan indirim fırsatlarını merak edenler haberimizin devamında detaylı bir inceleme bulabilirler. Şok Market tarafından yayınlanan bu yeni aktüel ürünler kataloğu aynı zamanda Eylül ayının son kampanyası. Eylül ayında güzel bir kampanya dönemi geçiren Şok Market yeni kataloğu ile de ayı güzel bitiriyor. Cumartesi günü indirim fırsatları tüketicilerle buluşurken henüz çarşamba günü indirimleri de bitmedi. Ayrıca Şok Aktüel tarafından hazırlanan okulda kırtasiye ürünleri kataloğu 30 Eylül günü sona erecek da hatırlatmakta yarar var. Hala çocuğunuzun Kırtasiye ve okul ihtiyaçlarını tamamlamadıysanız mutlaka Şok markete ay sonuna kadar uğrayın.

Şok Aktüel 29 Eylül kataloğu tek sayfalık bir indirim broşüründen oluşur. Her ne kadar katalog tek sayfa da olsa içerisinde tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler bulunuyor. Haftanın her günü indirimli ürünlere ulaşabileceğiniz Şok Market raflarında, kampanya dönemlerinde ise adeta bir indirim şenliği yaşanıyor. Muhteşem kampanyaları ve en uygun fiyatları ile her zaman tüketicilerin memnuniyetine hedefleyen Şok aktüel kataloğu ile gelen indirimli ürünler ne yazık ki stoklarla sınırlı oluyor. Bu nedenle katalog içerisinde beğendiğiniz bir ürün varsa mutlaka markete uğramanızı öneriyoruz. Bu hafta sonu Şok Aktüel ile gelecek indirim kampanyalarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

ŞOK AKTÜEL HAFTA SONU KAMPANYASI

Şok Aktüel kampanya dönemi bütün hızıyla devam ederken cumartesi günü indirim şenliği belli oldu. Sürpriz kampanya ve indirim fırsatları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Şok markette bu hafta evinizin ihtiyacı birçok ürün bulunuyor. Hem evinizin ve sizin ihtiyaçlarınızı karşılayan, hem de uygun fiyatları ile cebinize hitap eden 29 Eylül Şok aktüel kataloğu ile bu hafta gelecek indirimli ürünlerde en dikkat çekeni KL pro lazer metre. Şok aktüel kataloğu ile bu ürün 199 TL Fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Bu katalog içerisinde aynı markanın fonksiyonel şarjlı tornavida ürünü ise sadece 129 TL fiyatı ile satışta olacak. Şok Market’in bu haftaki indirimler Elbette bu kadar değil bu hafta Şok aktüel kataloğundan yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Dove yoğun onarıcı şampuan 10,90 TL yerine 7 TL, yerli muz kilogram 6,45 TL fiyatı ile sizlere ulaşacak.

29 EYLÜL ŞOK AKTÜEL İNDİRİMLERİ

29 Eylül Şok aktüel kataloğu ile gelen indirim fırsatları tabii ki bu kadar değil. Bu katalog içerisinde dekorasyondan oyuncağı başka kampanyalı ürünler de bulunuyor. Ev dekorasyonu konusunda çok işinize yarayacak dekoratif 3 katlı raf 39,90 TL, dekoratif Flamingo çiçeklik 19,90 TL fiyatı ile satışta olacak. Şok Market’in bu hafta satışa sunacağı ürünlerin diğerleri ise bay/bayan spor ayakkabı 34,90 TL, Desenli Mini LED’li fener 5,95 TL, Oto Robotlar 14,90 TL ve Oyuncak meyve sandığı 9,95 TL.

Şok 29 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu ile indirime girecek fırsat ürünlerinin sonuna geldik. Şok Market bu hafta her ne kadar tek sayfalık bir indirim kampanyası hazırlamış olsa da herkesin bütçesine ve gönlüne hitap eden bir kampanyaya imza attı. Şok markete bu hafta gelecek olan indirimli ürünlerin görselleri de haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Şok Aktüel Hafta Sonu İndirimli Ürünler Kataloğu - Şok 29 Eylül - 3 Ekim Aktüel Ürünleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu