Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Aktüel Hafta Sonu İndirimleri – ŞOK 20 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Market “Şok Yeter de Artar” Sloganı ile başlattığı aktüel ürünler indirimlerini hız kesmeden devam ediyor. Ekim ayında da yılın 365 günü yaptığı başarılı kampanyalarına devam eden Şok Market birbirinden güzel indirimleri ile tüketicileri de memnun ediyor. Şok Aktüel hafta sonu kataloğu yine evinizin ve sizin kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak kaliteli ve kampanyalı ürünlerden oluşuyor. 20 Ekim Şok aktüel hafta sonu indirimleri neler? Şu anda gerek Google üzerinden gerekse sosyal medya üzerinden herkes bu sorunun yanıtını arıyor. Tüketicilerin meraklı bekleyişini daha fazla sürdürmeye Şok Market kataloğu sosyal medya üzerinden yayınladı. Kısa süre içerisinde beğeni ve yorum yağmuruna tutulan katalog içerisinde tüketicileri memnun bırakan indirimler olduğu görüldü.

Şok Aktüel 20 Ekim Hafta Sonu indirimlerinde neler var Sorusu siz değerli tüketicileri daha fazla merakta bırakmadan yanıtlandı. Müşterilerine her zaman avantajlı ürünler ve uygun fiyatlar sunan Şok Market bu hafta sonu da geleneği bozmadı. Üstelik son dönemlerde kampanya üstüne kampanya yapan Şok Market’in bu haftaki kataloğu da rakiplerinden çok üstün bir katalog olarak karşımıza çıktı. Şok Market’in çarşamba günü için yayınlanan aktüel ürünler kataloğu içerisindeki indirimler hala devam ederken hafta sonunda gelen ürünler adeta bu kataloğa doping etkisi yaptı. İsterseniz Sözü daha fazla uzatmayalım ve Şok aktüel kataloğu ile bu hafta sonu hangi ürünler indirime giriyor Birlikte bakalım.

ŞOK AKTÜEL 20 EKİM 2018 HAFTA SONU KATALOĞU

Şok Aktüel 20 Ekim hafta sonu kataloğu ile bu hafta sonu raflarda yine indirim Şahane sizlerle buluşuyor. Muhteşem fırsat ürünleri ile sizden gelen taleplere en iyi şekilde yanıt vermeye devam eden Şok Market özellikle yorumlarınıza Ve görüşlerinize çok önem veriyor. 20 23 Ekim tarihleri arasında Şok marketlerden indirimli olarak satın alabileceğiniz ürünler şu şekilde;

  • 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 700 gram Ülker Çokokrem cam 12,95 TL yerine 10 TL
  • 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde bahçıvan beyaz süzme peynir 800 gram 12,00 TL
  • 2 yıl garantili elektrikli cezve 27,90 TL
  • Çek bırak el rondosu 19,90 TL
  • Emaye kızartma tavası 27,50 TL
  • Kadın erkek ev terliği 15 TL
  • Pazar arabası 12,90 TL
  • Comfort 16’lı tuvalet kağıdı 16,25 TL
  • Comfort kağıt havlu 6lı 10,25 TL

Şok 20 Ekim 2018 aktüel ürünler kataloğu ile hafta sonunda raflara gelecek olan indirim fırsatlarını sizler için detaylı bir şekilde inceledik. Yukarıda sizler için istediğimiz ürünlerin yanı sıra Şok Market raflarında bütün ürünlerinde indirim kampanyası yapmaya devam ediyor. Yılın 365 günü uygun fiyat ve kaliteli bulabileceğiniz Şok aktüel kataloğu ile gelecek güncel kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak için sitemizi düzenli şekilde takip edebilirsiniz.

Şok Aktüel Hafta Sonu İndirimleri - ŞOK 20 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu