Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK Aktüel 3 – 6 Kasım Hafta Sonu İndirim Kataloğu Yayınlandı

Şok Market Ekim ayında yaptığı başarılı kampanyalarını ardından kasım ayının ilk aktüel ürünler kataloğu ile hafta sonunda sizlerin karşısına çıkıyor. 3 Kasım 2018 tarihi itibariyle başlayacak olan Şok Market indirimleri 6 Kasım 2018 gününe kadar devam edecek. Bu hafta evinizin birçok ihtiyacını Şok aktüel kataloğu ile uygun fiyatlara karşılayabilecek ve Kaliteli alışveriş yapmanın tadını çıkarabileceksiniz. Hafta sonu alışveriş listenizi kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde yapmak istiyorsanız kesinlikle Şok Market mağazalarına bir göz atın. Aynı zamanda Şok Market‘in 31 Ekim tarihinde başlayan kampanyasının da hala geçerliliğini koruduğunu hatırlatalım.

Şok Aktüel 3 Kasım kataloğu içerisinde bu hafta evinizde ayakkabılarınızı düzenli şekilde saklayabileceğiniz bir ayakkabılık sizlerle buluşuyor. Sadece bu kadar değil evinizde tadilat işlerinizde kullanabileceğiniz 5 basamaklı merdiven de Şok Market kataloğundan sizlere ulaşacak. 3 Kasım Şok aktüel kataloğu ile başta da belirttiğimiz gibi daha çok ev gereçlerinde indirim kampanyası karşımıza çıkıyor. Fakat hala 31 Ekim kataloğu da geçerliliğini tanıdığı için Kampanyalardan yararlanma şansınız bulunuyor. Sterseniz Sözü daha fazla uzatmayalım ve Şok Aktüel hafta sonu kataloğu ile gelen indirim fırsatlarını Birlikte bakalım.

ŞOK AKTÜEL HAFTA SONU İNDİRİMLERİ

Şok Aktüel hafta sonu kataloğu ile bu hafta ayakkabılık kampanyası satışa sunuluyor. 2 yıl garantili 3 raflı ayakkabılık 99,90 TL fiyatı Aynı zamanda kredi kartına taksit imkanı ile sizleri bekliyor. Canlı çiçek bakımı sevenler için de bu hafta Şok Markette güzel bir kampanya var. Hafta sonunda şok marketlerde Begonya Toran saksı çiçeği 7,99 TL fiyatı ile satışta olacak. 120 kilograma kadar taşıma kapasitesi olan 4 + 1 basamak merdiven ise 2 yıl garantili olarak 69,90 TL fiyatı ve aynı zamanda kredi kartına 6 taksit imkanı ile sizlere sunuluyor.

ŞOK AKTÜEL 4 KASIM İNDİRİMLERİ

Şok Aktüel 3 Kasım kataloğu ile gelen indirim fırsatlarını devamına baktığımızda ise Şarjlı traş makinesi 39,90 TL ve aynı zamanda kredi kartına 6 taksit imkanı ile, Erkek kışlık ayakkabı 39,90 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile, Ahşap ekmeklik 19,95 TL, Ahşap peçetelik 3,99 TL, Ahşap nihale 3,99 TL, Kestane çizici 2,99 TL ve Ceviz kıracağı 4,99 TL fiyatı ile sizleri bekliyor.

Şok 3 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu ile satılacak ürünlerin içerisinde aynı zamanda 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde sizleri Bekleyen fırsatlarda Var. Bu hafta Şok Marketlerden 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 3 kg ACE çamaşır suyu 14,95 TL yerine sadece 10 TL fiyatı ile sizlere ulaşacak. Yine 05-06 Kasım 2018 tarihleri arasında şok marketlerden yapacağınız alışverişlerde Sensodyne diş macunu 14,95 TL yerine 7 TL fiyatı ile sizlerle buluşuyor. Şok 7 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu ile gelecek güncel indirim fırsatlarını da en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

ŞOK Aktüel 3 - 6 Kasım Hafta Sonu İndirim Kataloğu Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu