Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK Aktüel (17 – 23 Ekim) 2018 Kataloğu! Şok Market Haftanın Fırsatları Kataloğunda Neler Var?

Şok Aktüel 17 Ekim 2018 kataloğu ile gelen indirim fırsatları 23 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek. Katalog içerisinden beğendiğiniz ürünleri Bir hafta boyunca Şok Market raflarında bulabileceksiniz. Son dönemlerde enflasyonla mücadele konusunda bütün marketler elini taşın altına koyarken bir hamlede Şok Market’ten geldi. Şok Market emsal niteliğinde bir karar alarak manav reyonundaki kampanyaları yılsonuna kadar sabitlediğini duyurdu. Yani Şok aktüel ürünler kataloğu içerisinde gördüğünüz manav grubu ürünlerde yılsonuna kadar aynı fiyatlı alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız. Bu kapsamda fiyat artışı konusunda radikal bir karar olan Şok Market tüketicilere uygun fiyatlı alışveriş imkanı sundu.

17 Ekim Şok aktüel kataloğu ile gelecek ürünler arasında bir kaç ürün ön plana çıkıyor. Özellikle son dönemlerde popüler hale gelen karaoke mikrofon fiyatı ve kalitesiyle şaşırtıyor. Trend ürünler arasında yer alan ve birçok kişinin almak için sıraya girdiği karaoke mikrofonu bu hafta şok marketlerde indirimli olarak satın alabileceksiniz. Tabii ki sadece tek bir ürün de değil bu hafta Şok Markette tam 4 sayfa üründe indirim kampanyası sizleri bekliyor. Şok Market 17 Ekim aktüel kataloğu ile gelen indirim fırsatlarından detaylarını haberimizde bulabilirsiniz…

ŞOK MARKET 17 EKİM KATALOĞU HAFTANIN FIRSATLARI

Şok Aktüel 17 Ekim kataloğu bu hafta yine bomba gibi fırsat ürünleri ile yayınlandı. Şok Market’in yeni kataloğu içerisinde en dikkat çeken ürün yılın en popüler ürünlerinden biri olan karaoke mikrofon. Piyasada çok daha yüksek fiyatlara bulabileceğiniz bu mikrofon neredeyse piyasanın yarı fiyatına Şok Markette satışa sunuluyor. Şok aktüel kataloğu ile gelen karaoke mikrofonu fiyatı 54,90 TL. Şok Market kataloğu ile gelen diğer indirimler ise üçlü peçete 5,95 TL, Keramika kupa 3,95 TL, Baskılı havlu 4,95 TL ve lisanslı çocuk tişörtü 10,90 TL.

17 EKİM ŞOK AKTÜEL İNDİRİM KAMPANYASI

17 Ekim Şok aktüel kataloğu bu hafta yine çarşamba günü itibariyle indirim şenliğini Market raflarından evlerinize taşımaya devam ediyor. Şok markette bu hafta iki buçuk kilogram Anadolu mutfağı Osmancık pirinç 14,75 TL, 5 litre evin ayçiçek yağı 32,50 TL, 1 kg altınküp küp şeker 8,25 TL Ve 5 kilogram Piyale 19,75 TL fiyatı ile satışa sunuluyor.

ŞOK MARKET 17 – 23 EKİM HAFTASI İNDİRİMLERİ

Şok Market 17 – 23 Ekim 2018 aktüel ürünler kataloğu ile raflarına Gıda ve kişisel bakım ürünlerini de taşıyor. Bu hafta Şok Markette bütün tavuk 8,95 TL ve Çaykur Tiryaki çay 11,95 TL fiyatı ile satışta olacak. Yine Kişisel bakım ürünlerinde indirim kampanyası yapan Şok Markette Arko nem krem 1,50 TL ve Arko Nem büyük krem 5,20 TL fiyatı ile sizleri bekliyor.

ŞOK AKTÜEL MANAV REYONU İNDİRİMLERİ

Başta da belirttiğimiz gibi Şok Market Bu yıl enflasyon ve topyekûn mücadele programı kapsamında manav grubu ürünlerinin fiyatlarını sabit dediğini duyurdu. Bu hafta Şok marketin manav reyonunu satışa sunulacak ürünler ise şu şekilde;

 • Natural mandalina kilogram 2,25 TL
 • Ayva kilogram 4,99 TL
 • Deveci armut kilogram 4,99 TL
 • Nar 3,90 TL
 • Natural limon 4,99 TL
 • Golden elma 3,99 TL
 • Star elma 3,99 TL
 • Granny elma 3,99 TL
 • Beyaz lahana kilogram 0,99 TL
 • Havuç kilogram 2,99 TL
 • Karnabahar kilogram 1,99 TL

Şok 17 Ekim 2018 aktüel ürünler kataloğu ile Yukarıda saydığımız ürünleri bu hafta boyunca Şok Market raflarında bulabilirsiniz. Şok Market hafta sonu için özel bir katalog yayınlayacak ve yine kaliteli ürünlerinde indirim fırsatlarını sizlere sunacak. Şok Market tarafından yayınlanacak olan şok 20 Ekim 2018 aktüel ürünler kataloğunu da sizler için detaylı bir şekilde inceleyip haberlerimizden paylaşacağız.

ŞOK Aktüel (17 - 23 Ekim) 2018 Kataloğu! Şok Market Haftanın Fırsatları Kataloğunda Neler Var? ŞOK Aktüel (17 - 23 Ekim) 2018 Kataloğu! Şok Market Haftanın Fırsatları Kataloğunda Neler Var? ŞOK Aktüel (17 - 23 Ekim) 2018 Kataloğu! Şok Market Haftanın Fırsatları Kataloğunda Neler Var? ŞOK Aktüel (17 - 23 Ekim) 2018 Kataloğu! Şok Market Haftanın Fırsatları Kataloğunda Neler Var?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu