Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok Aktüel 15 – 18 Aralık Kataloğu Hafta Sonu İndirimleri Belli Oldu

Şok Market aralık ayı kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek yeni aktüel ürünler kataloğunu tüketicilerle paylaştı. Ayın ikinci haftasında da en özel fırsatlarla sizler için hazırlanan ünlü marketler zincirinde hafta sonu yok yok. Şok Market’in bu hafta reyonların atasözü ürünler arasında özellikle Axen televizyon dikkat çekiyor. Şok Aktüel 15 Aralık Kampanyaları içerisinde hangi ürünler indirimde? Bu hafta Şok Markette hangi ürünler indirimli olarak geliyor? Şok aktüel hafta sonu kampanyası içerisinde neler var? Şok Aktüel hafta sonu fırsatları hangi tarihler arasında geçerli olacak gibi sorularınızın yanıtı da bu sayede gelmiş oldu. Şok markete gelecek indirim fırsatlarını detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

15 Aralık Şok Aktüel kampanyasının detaylarını sizler için bugün inceliyoruz. Müşteri taleplerine her zaman dikkate alan Şok Market yeni kataloğu da sizlerin beklentisi olan uygun fiyatlı ürünlere yer vermiş gibi görünüyor. Birbirinden özel indirim fırsatlarını yer aldığı Kataloğun içerisinde 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak kampanyalar da yer alıyor. Bu hafta şok marketlerden yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 2 ürün uygun fiyatlı olarak sizlerle buluşacak. İndirime girecek olan ürünlerden ilki Torku 1 kilogram beyaz peynir. Bu ürün 23 TL yerine 16 TL fiyatıyla sizlere ulaşacak. 17 – 18 Aralık tarihleri arasında şok marketlerden yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise Marmarabirlik siyah sele zeytin 9,45 TL yerine sadece 6 TL fiyatıyla sizlerle buluşuyor. Şok Aktüel 15 Aralık kampanyası ile gelen diğer indirimler haberimizin devamında…

ŞOK AKTÜEL HAFTA SONU İNDİRİMLERİ

Şok Aktüel hafta sonu kataloğu ile indirime girecek en dikkat çeken ürün 2 yıl garantili Axen 40″ Uydu Alıcılı Led Tv oluyor. 3 yıl garantili olarak satışa sunulan Bu ürün aynı zamanda kredi kartına 3 taksit imkanı ile 1399 TL Fiyat etiketiyle raflarda olacak. Şok aktüel kataloğu içerisinde dikkat çeken diğer bir ürün ise 3 yıl garantili Arzum saç kurutma makinesi. Bu ürünü de sadece 64,90 TL fiyatı ile satın alabilirsiniz. Şok Market indirim broşürü içerisinde bu hafta döner mekanizmalı temizlik seti 34,90 TL, Çamaşır kurutmalık 39,90 TL, Ütü masası 69,90 TL ve küçük ütü ve ütü masası 9,99 TL fiyatıyla sizlerle buluşacak.

HAFTA SONUNDA ŞOK MARKETE NELER GELİYOR?

ŞOK aktüel 15 – 18 Aralık 2018 kataloğu içerisinde yer alan indirimler Bugün başladı. Kampanyaları kaçırmak istemiyorsanız mutlaka bugün bir Şok Market mağazasına uğrayın. Şok aktüel kataloğu içerisinde indirimde olacak diğer ürünler ise şu şekilde; Örgü desenli yuvarlak sepet 7,99 TL, Örgü desenli kapaklı kutu 9,99 TL, Örgü desenli oval sepet 9,99 TL, Örgü desenli çöp sepeti 9,99 TL, Örgü desenli sele sepet 19,95 TL, Örgü desenli tuvalet fırça takımı 9,99 TL, Örgü desenli kare çamaşır sepeti 24,90 TL. Şok 15 Aralık 2018 aktüel ürünler kampanyası sizin beklentileriniz doğrultusunda hazırlanmış ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ürünlerle dolu. Sınırlı sayıda olan ürünler raflarda kısa süre kalıyor bizden söylemesi.

Şok Aktüel 15 - 18 Aralık Kataloğu Hafta Sonu İndirimleri Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu