Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK Aktüel (14 – 17 Kasım 2018) Kataloğu! Bu Hafta Şok Markette Çok Özel Aktüel Ürünler Var!

Şok Market yeni haftada tüketicilerle buluşacak olan indirim kampanyalarının hazırlıklarını bitirdi. Şok aktüel ürünler kataloğu yine büyük bir titizlikle hazırlandı ve sizlerin karşısına çıktı. Vatandaşa her zaman en uygun fiyat garantisi sunan ünlü Marketler Zinciri sizlerin memnuniyetine çok önem veriyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı alışveriş keyfini yaşayabilmeniz için her daim indirimli ürünler satmaya özen gösteren Şok Market özellikle yayınladığı indirim katalogları ile adından söz ettiriyor. Şok Aktüel şubelerinde Bu hafta da indirim şenliği sizleri bekliyor. Şok marketi yakından takip ediyorsanız hafta içinde Çarşamba günleri yayınladığı katalogların daha geniş ürün yelpazesi sunduğunu da biliyorsunuzdur. Şok Market Çarşamba kataloğu ile ilgili bütün detaylar haberimizde sizleri bekliyor…

Şok Aktüel bu hafta da özel bir kampanya ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.  Eğer Çarşamba gününü beklemek istemiyorsanız Şok Market’in geçtiğimiz hafta sonu için yayınladığı indirim kampanyasının da hala devam ettiğini sizlere bir kez daha hatırlatalım. Şok aktüel cumartesi kampanyaları içerisinde de güzel indirim fırsatları var. Ama Şok marketin asıl kampanyası çarşamba günü itibariyle başlayacak ve 17 Kasım Şok Aktüel Cumartesi kataloğu yayınlanana kadar devam edecek. Kasım ayı kampanyalarına ara vermeden devam eden Şok Market’in indirimli ürünlerinin detayları haberimizde sizleri bekliyor.

ŞOK MARKET 14 – 17 KASIM İNDİRİMLERİ

14 Kasım Şok aktüel kataloğu yine dolu dolu fırsat ürünleri ile geldi. İlk sayfaya baktığımızda özellikle ev hanımlarının memnun kalacağı indirimler görüyoruz. Bu hafta şok marketlerde Kumsal markasına ait tencere ve tava çeşitlerinde indirim var. Kumsal markasının Granit cam kapaklı derin tenceresi 44,90 TL, Granit cam kapaklı karnıyarık tenceresi 44,90 TL, Granit tava 24,90 TL, Granit Sahan tava 16,95 TL, Granit küçük tava 16,95 TL fiyatıyla bu hafta Şok Markette satışta olacak. Yine bu hafta şok marketlerde çok sık görmeye alıştığımız Paşabahçe ürünlerinde de indirim kampanyası bulunuyor. Paşabahçe 3lü kulplu çay bardağı 7,99 TL, Paşabahçe kare tepsi 17,95 TL, Üçlü Barrel bardak 7,99 TL ve Üçlü baharatlık 4,99 TL fiyatı ile satılacak ürünler oluyor. Bu hafta şok marketlerde Metal kapaklı küçük kavanoz 5,99 TL, metal kapaklı orta kavanoz 6,99 TL ve metal kapaklı büyük kavanoz 7,99 TL. Yine son olarak bu sayfada karşımıza çıkan ürün çok amaçlı desenli makas ve bıçak çeşitleri 4,99 TL adet fiyatı ile oluyor.

GÜNCEL ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERİ

Şok Aktüel 14 Kasım kataloğu ile gelen güncel aktüel ürünler arasında temizlik ve kişisel bakım ürünlerinde de uygun fiyatları görüyoruz. Her gün uygun fiyat garantisi ile tüketicileri memnun bırakan Şok markette bu hafta üç boyutlu İpana beyazlık diş macunu 8,37 TL, Oral B 3 boyutlu beyazlık diş fırçası ikili 12,57 TL, Oral b anti-plak diş fırçası ikili 13,77 TL Fiyatları ile hastanın Kişisel bakım ürünleri oluyor. Bu hafta şok marketlerde satılacak Temizlik Ürünleri ise Fairy Green bulaşık makinesi 100’lü kapsül 79,90 TL, Alo beyazlar ve renkliler 7 kilogram 43,90 TL ve Fairy Platinum bulaşık sıvısı 6X650 ml 35,90 TL.

ŞOK AKTÜEL ÇARŞAMBA KATALOĞU

Şok Aktüel Çarşamba kataloğu ile bu hafta 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde yine indirim ve fırsat sizlerle buluşacak. Bu katalog içerisinde yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 220 gr. Aytaç fermente sucuk 22,90 TL yerine 10 TL fiyatı ile satışta olacak. Şok Market’in bu sayfasında daha çok gıda grubu ürünlerde kampanya görüyoruz. Şok aktüel kataloğu içerisinde bu hafta 1000 gram Aynes taze beyaz peynir 16,95 TL, 500 gram Çaykur Tiryaki çay 11,95 TL, 200 gram Torku labne bir alana bir bedava 7,50 TL Negro Bold 2,25 TL fiyatı ile sizlere ulaşacak.

Şok 14 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta manav grubu ürünlerde yine sabitlenmiş fiyatlar sizlerle buluşacak. Yıl sonuna kadar şok marketlerde manav grubu ürünler de aynı fiyatları göreceksiniz. Kısa süre içerisinde Şok 17 Kasım 2018 hafta sonu aktüel kataloğunu da sizler için inceleyeceğiz.

ŞOK Aktüel (14 - 17 Kasım 2018) Kataloğu! Bu Hafta Şok Markette Çok Özel Aktüel Ürünler Var! ŞOK Aktüel (14 - 17 Kasım 2018) Kataloğu! Bu Hafta Şok Markette Çok Özel Aktüel Ürünler Var! ŞOK Aktüel (14 - 17 Kasım 2018) Kataloğu! Bu Hafta Şok Markette Çok Özel Aktüel Ürünler Var! ŞOK Aktüel (14 - 17 Kasım 2018) Kataloğu! Bu Hafta Şok Markette Çok Özel Aktüel Ürünler Var!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu