Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 7 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonu İndirim Kampanyası

Şok Market 7 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile hafta içi yaptığı indirim fırsatlarını hafta sonunu da ekledi.  Tüketicilerin her zaman uygun fiyatlı alışveriş yapma imkânına sahip olduğu bütçe dostu Şok Market yeni aktüel ürünler kataloğu ile de kaliteli ürünleri uygun fiyata almamıza imkan sağlıyor.  Hafta sonuna özel olarak hazırladığı indirim kataloğunda gıdalardan temizliğe ve hatta beyaz eşyaya kadar birçok üründe indirme giden ünlü marketler zincirinin güncel indirimlerini sizler için inceledik. Bu hafta kesinlikle Şok markete gelecek olan aktüel ürünler kaçırılmaması gereken ürünler. İsterseniz siz de elinizi çabuk tutabilir hafta sonunda gelecek olan cazip fiyatlar indirimleri kaçırmadan alabilirsiniz.

Şok aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta çok cazip kampanyaların markete geldiğini başladı söylemiştik. Türkiye’nin 81 ilinde bulunan binlerce mağazasında yılın 365 günü uygun fiyatlı ürün satan Şok Market, hafta içi ve hafta sonu özel olarak hazırladığı aktüel ürünler kataloğu ile de müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Kampanyaları ile diğer marketleri geride bırakan ve en uygun fiyat garantisi ne sağlayan ünlü marketler zincirinden yapacağınız alışverişler aile bütçenize katkı sağlıyor.  Siz de bu hafta sonunu Karlı geçirmek istiyorsanız mutlaka Şok aktüel kataloğuna göz atın. İsterseniz sizi daha fazla uzatmayalım ve bu hafta Şok markete hangi ürünler indirimde olarak gelecek gelin birlikte bakalım.

ŞOK AKTÜEL 7 TEMMUZ 2018 HAFTA SONU İNDİRİMLERİ

Şok Aktüel 7 Temmuz 2018 hafta sonu aktüel ürünler kataloğu içerisinde ilk olarak her zaman olduğu gibi “Bugün ne pişirsem” köşesi gözümüze çarpıyor. Burada Şok Market tarafından yemek önerisi olarak Patlıcan musakka verilirken bu yemeye özel olarak Domates ve patlıcan 10 kilo gramında uygun fiyatlar sizi bekliyor. Tabii ki Şok aktüel kataloğu ile gelen fırsatlar bunlarla bitmiyor. Bu hafta sonu Şok Markette 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde;

  • 400 ml Head & Sohulders şampuan çeşitleri 12,95 TL yerine 7.00 TL
  • Fairy elde bulaşık sıvısı 9,95 TL yerine 6.00 TL.
[ilgiliicerik icerik_id=”17069″]

ŞOK MARKET 7 TEMMUZ 2018 AKTÜEL ÜRÜNLERİ

Şok Market 7 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ikinci sayfasında ise çok beklenen indirimler yer alıyor. Bu sayfada büyük bir kampanyaya imza atan ünlü marketler zincirinin ürünlerine ve detaylarına bakacak olursak;

  • Indesit Buzdolabı 869 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile
  • Remington Lazer epilasyon cihazı 599 TL  kredi kartına 6 taksit imkanı ile
  • Gokidy Bebek puseti 129,90 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile
  • Pepee lisanslı mama sandalyesi 59,90 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile
  • Üçlü su bardağı 8,95 TL
  • 7 parça su takımı 24,90 TL
  • Galata çay bardağı Altılı 12,90 TL
  • Çay tabağı 6lı 5,95 TL

Şok 7 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta markete gelecek ürünleri inceledik. Kampanyaları ve uygun fiyatlı ürünleri kaçırmak istemiyorsanız siz de Şok Aktüel kataloğunun görsellerini haberimizin devamında inceleyebilirsiniz ve ürünlerin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Şok 7 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonu İndirim Kampanyası

[ilgiliicerik icerik_id=”17063″]

Şok 7 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonu İndirim Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu