Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 7 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonuna Özel Çok Cazip Kampanyalar ile Yayında!

Şok Market, yılın 365 günü raflarında yer verdiği indirimli ürünlerini yayınladığı aktüel ürünler broşürleri ile taçlandırıyor. Hafta içi Çarşamba ve hafta sonu Cumartesi günlerine özel aktüel ürün kataloğu yayınlayan Şok, yine aile bütçesini düşünen fiyatları ile müşterilerini memnun edeceğe benziyor. Bu hafta Şok markete neler gelecek sorusunun yanıtı binlerce kişi tarafından merak edilirken, biz de Şok marketin yeni kataloğunu detaylı şekilde inceledik. Sürpriz ve cazip indirimlerin yer aldığı yeni Şok 7 – 10 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu indirimleri neler, bu hafta Şok markette neler var merak edenler için ürünlerin incelemesi ve fiyatları haberimizin devamında.

ŞOK MARKETTE EKONOMİK ALIŞVERİŞ İMKANI

Her evin bütçesine uygun fiyatları, kaliteli ürünleri ve kampanyaları ile müşterilerinin ekonomisine büyük katkı sağlayan Şok, bu hafta yine birbirinden güzel kampanyalı ürünlerini takipçileri için satışa sundu. Marketçilik alanında her geçen gün büyüyen ve yeni şubeleri ile vatandaşlara hizmet vermeye devam eden ŞOK, Türkiye’nin her yerine ulaşmaya devam ediyor. Bu hafta da 7 Nisan tarihinde başlayacak ve 10 Nisan tarihinde sona erecek kampanyaların yer aldığı aktüel ürünler kataloğu yayınlandı.

Marketlerde ürünlerin sınırlı sayıda olduğunu ve çabuk tükendiğini unutmayın. Şok aktüel 7 Nisan 2018 indirim broşüründeki kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız, kampanya günü erken saatlerde Şok markete uğrayın. Yine kaliteli ürünleri toptan fiyatına perakende olarak satışa sunan Şok markette bu hafta da sizleri gıdadan giyime, teknolojik cihazlardan elektronik ev aletlerine, oyuncaktan manava onlarca ürün bekliyor. İsterseniz, bu hafta Şok market indirim broşüründe hangi ürünler indirimde detaylı şekilde inceleyelim ve fiyatlarına bir göz atalım.

ŞOK 7 NİSAN 2018 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İNDİRİMLERİ

Şok market 7 Nisan 2018 aktüel ürünler kataloğunun detaylı incelemesine en dikkat çeken ürünlerle başlayalım. Sadece tek sayfalık bir indirim broşürü hazırlayan Şok, yine çok istenen ürünlere yer vermiş. Kumtel 2 yıl garantili tost makinesi bu haftanın göze çarpan ürünleri arasında yer alıyor ve fiyatı ise 44,90 TL. Yine saklama konusunda müşterilerinin beklentilerini karşılayan Şok markette büyük boy metal kapaklı kavanoz 6,95 TL, küçük boy metal kapaklı kavanoz 4,95 TL fiyatı ile satışa sunuluyor. Cam kase ve tabak ürünlerinde de Şok marketin indirimleri sürüyor. Paşabahçe servis kasesi 6,95 TL yine Paşabahçe dolgulu tabak 7,95 TL fiyatı ile bu hafta Şok markette. 7 Nisan Şok aktüel kataloğunun az ama öz indirimlerinin devamında ise mutfak ürünleri müşterileri bekliyor. Farklı renk seçenekleri ile Kumsal 2’li granit tava 32,90 TL, Farklı renk seçenekleri ile Kumsal Granit tava ve sahan seti 32,90 TL, Ananas soyucu 7,95 TL ve Lav Ares meşrubat bardağı sadece 2 TL fiyatı ile Şok aktüel 7 Nisan kataloğunda satılacak.

ÇOK BEKLENEN BAMBU ÜRÜNLER KAMPANYADA

Bambu ve ahşap ürünlerine son dönemlerde oldukça yoğun bir ilgi var. Şok market, daha önce de kataloglarında yer verdiği Bambu ürün indirimlerine bu hafta yenilerini ekledi. Tüketicilerin yoğun talebi üzerine yeniden market raflarına Bambu ürünler taşıyan Şok market 7 Nisan aktüel ürün kataloğunda %100 kayın ağacından üretilmiş 4 gözlü ahşap sunum çerezlik 17,90 TL, Ahşap kapaklı fanus 19,90 TL, Ahşap tereyağlık 9,95 TL fiyatı ile satışa sunuluyor.

BUGÜN NE PİŞİRSEM KÖŞESİ

Şok aktüel 7 Nisan 2018 indirim broşürünün Bugün Ne Pişirsem köşesinde ise Sebze Güveç var. Bu yemeğe özel olarak Patlıcan kg 2,99 Patates kg 0,99 TL fiyatı ile satışa sunuluyor. Ayrıca Şok marketten 7 – 10 Nisan arasında yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 400 ml Gliss Şampuan 11,50 TL yerine 6,00 TL fiyatı ile sizleri bekliyor. 9 – 10 Nisan tarihlerinde 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise 2,5 LT Marc yüzey temizleyici + Clling bang kir ve yağ çözücü sadece 11,00 TL.

Şok 7 Nisan aktüel ürünler kataloğu içerisinde yer alan indirimli ürünleri inceledik. Haberimizin devamında broşürün görsellerini de bulabilirsiniz.

Şok 7 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonuna Özel Çok Cazip Kampanyalar ile Yayında!

[ilgiliicerik icerik_id=”12094″]

Şok 7 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonuna Özel Çok Cazip Kampanyalar ile Yayında!

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu