Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 7 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu! Şok Markette Bu Hafta Müthiş Fırsatlar Var

Şok Market aktüel ürünler kataloğu ile kesinlikle kaçırmak istemeyeceğiniz indirim fırsatlarını bir kez daha imza atmaya hazırlanıyor. Çarşamba günü başlayacak Şok Market kataloğu indirimleri ile avantajlı günler sizleri bekliyor. Hesaplı ve kaliteli alışveriş konusunda her zaman yanınızda olmaya devam eden ünlü marketler zinciri Bu hafta da en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünlerini sizlere ulaştırıyor. Türkiye genelinde en çok mağazası bulunan Market zincirlerinden biri olan ŞOK market Çarşamba günü başlayacak kampanyasının detaylarını paylaştı. İndirimli ürünlerin paylaşılmasının hemen ardından sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri de bu haftanın kampanyası oldu. 7 Kasım Şok aktüel ürünler kataloğu ile gelecek indirim fırsatlarını detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Türkiye’nin 81 ilinde ve bu illere bağlı ilçelerde mağazasına rastlayabileceğiniz Şok Market aktüel kampanyaları ile vatandaşlara uygun fiyatlı alışveriş imkanı sağlamaya devam ediyor. Cazip fiyatlı ürünleriyle rafları süsleyen ünlü Marketler Zinciri Bu hafta da ekstra kampanyalarda Size destek oluyor. Şok Aktüel Çarşamba kataloğu içerisinde herkese hitap eden hem yüzünüzü hem de cebinizi memnun edecek kaliteli ürünler bulunuyor. İsterseniz Sözü daha fazla uzatmayalım ve Şok Aktüel 7 Kasım 2018 kataloğu ile indirime girecek ürünler hemen tanımaya başlayalım.

ŞOK AKTÜEL 7 KASIM İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Şok Aktüel bu hafta için paylaştığı yeni indirim broşürü içerisinde birçok kişinin dikkatini çekecek indirimleri imza atıyor. Ürünleri gördükten sonra çarşamba günü kesinlikle Şok markete uğramak isteyeceksiniz. Kışlık ürün kampanyalarına başlayan Şok markette bu hafta Kadın Panço 19,95 TL, Şardonlu Termal çorap çeşitleri 7,95 TL, Kadın boyunluk 5,99 TL, Erkek Balıkçı bere 5,99 TL, Kadın ponponlu bere 9,99 TL, Kadın ponponlu boncuklu bere 9,99 TL ve çocuk Panda bere 9,99 TL fiyatıyla satışta olacak. Yaptığı kaliteli indirimlerle aile bütçesine katkı sağlamaya devam eden Şok Market bu hafta tam sayfa kışlık ürünleri satışa sunuyor. Bu sayfanın devamında zaman indirim fırsatları ise şu şekilde; Termal eldiven 12,95 TL, Yumuşak peluş kadın eldiven 9,99 TL, Kadın erkek kışlık terlik 15,95 TL.

7 KASIM ŞOK AKTÜEL KAMPANYASI

7 Kasım Şok aktüel kataloğu ile Şok Market her gün artan kalite seviyesinde 1 basamak üste taşımaya devam ediyor. Keyifli ve hesaplı bir alışveriş ortamını sizlere sağlayan Şok marketin Bu haftaki indirimleri içerisinde Kişisel bakım ve çocuk bakım ürünleri de bulunuyor. Türkiye’nin 81 ilinde bulunan Şok Market mağazalarında satışa sunulacak olan ürünler arasında Molfix Mega fırsat paketi 69,95 TL,  Colgate plax ağız bakım suyu 6,50 TL, Colgate diş eti ferahlığı diş fırçası 2’li 10,17 TL, Colgate Total beyazlık diş fırçası ikili 13,17 TL, Colgate zigzag diş fırçası ikili 9,12 TL Fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Şok Market’in bu haftaki kataloğu içerisinde içecek ürünlerinde de kampanya var. Bu hafta Şok Market raflarında Schwepps mandalin 1 LT. ikincisi yüzde 50 indirimli 3,85 TL ve Coca Cola şekersiz 1 LT. ikincisi %50 indirimli 3,30 TL.

ŞOK MARKET HAFTANIN AKTÜEL ÜRÜNLERİ

Şok Market aktüel ürünler katalogları ile sizlere özel olarak fırsat ürünleri hazırlıyor ve bütçenizi korumaya yardım ediyor. Bütün ihtiyaçlarınızı raflarında karşılamayı Başaran ünlü marketler zincirinde bu hafta, softy ultra gece pedi 2,65 TL, softy ultra kanatlı ped 2,65 TL, softy klasik kanatlı ped 2,45 TL, Palmolive duş jeli çeşitleri 9,75 TL, tüm Gilette ürünlerinde %50 indirim kampanyası sizleri bekliyor.

Şok 7 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu ile indirime girecek olan fırsat ürünlerini listeledik. Kaliteli ve hesaplı alışverişlerinizde Şok marketi tercih etmek için çok nedeniniz var. Şok 10 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu ile indirime girecek olan hafta sonu kampanyasında kısa süre içerisinde sizlerle paylaşacağız.

ŞOK 7 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu! Şok Markette Bu Hafta Müthiş Fırsatlar Var ŞOK 7 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu! Şok Markette Bu Hafta Müthiş Fırsatlar Var ŞOK 7 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu! Şok Markette Bu Hafta Müthiş Fırsatlar Var ŞOK 7 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu! Şok Markette Bu Hafta Müthiş Fırsatlar Var

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu