Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 7 – 10 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonu Özel İndirim Fırsatları Yayınlandı!

Şok marketlerde indirim fırsatları ve cazip kampanyalar hız kesmeden devam ediyor. Şok 7 – 10 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu içerisinde yine herkesin beğenisini toplayacak fırsat ve indirim ürünleri bulunuyor. Hafta içi kampanyasını dün yayınlayan Şok, hemen ardından bir sürpriz yaparak hafta sonu kampanyasını da müşterileri ile paylaştı. Her zaman en uygun fiyatları sunan Şok,  bu hafta da kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sizlerin evine kadar getiriyor. Ekonomik alışverişin bir numaralı adresi olan marketler zincirinde herkes kendisine ve aile bütçesine uygun indirimlerden haberdar olacak.

HERKESE HİTAP EDEN ŞOK AKTÜEL KATALOĞU

Her hafta yayınladığı aktüel ürün katalogları ile müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmaya devam ediyor. Geniş ürün yelpazesi, büyük indirim fırsatları ve kaliteli alışveriş imkanı ile Şok, her geçen gün marketçilik alanında yeni ataklar yapıyor. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde mağazası bulunan Şok market, 7 Nisan tarihinde başlayacak ve 10 Nisan tarihine kadar devam edecek olan indirim kampanyasının detaylarını sizler için paylaştı. Biz de bu hafta Şok markete gelecek indirimli ürünler neler, sizler için inceledik. Şok 7 Nisan 2018 aktüel ürünler kataloğu içerisinde teknolojik aletler, elektrikli ev aletleri, çocuklar için oyuncalar, mutfak ürünleri ve daha bir çok kampanya sizleri bekliyor. Şok market indirimlerinde bu hafta neler var, hangi ürünler Şok markette indirimde olacak gelin birlikte bakalım.

ŞOK MARKET 7 NİSAN 2018 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

7 Nisan Şok aktüel kataloğunun incelemesine hemen başlayalım. Sadece tek sayfadan oluşan bir broşür hazırlayan Şok, az ama öz kampanyalarına devam ediyor. Bu hafta Şok markette 2 yıl garantili Kumtel tost makinesi 44,90 TL, Metal kapaklı büyük boy kavanoz 6,95 TL, metal kapaklı küçük boy kavanoz 4,95 TL, Paşabahçe servis kasesi 6,95 TL, dolgulu tabak 7,95 TL fiyatı ile bu katalogda sizleri bekliyor. Şok 7 Nisan 2018 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta daha çok mutfak ürünlerine yer verilmiş. Kumsal 2’li renkli granit tava seti farklı renk seçenekleri ile 32,90 TL, 2’li renkli Kumsal Granit tava ve sahan seti 32,90 TL, Lav Ares meşrubat bardağı adedi 2 TL, Ananas soyucu 7,95 TL fiyatı ile sadece Şok markette.

[ilgiliicerik icerik_id=”11962″]

BAMBU ÜRÜNLERİNDE DEV KAMPANYA

Son dönemlerde çok sevilen Bambu ve ahşap ürünlerinde de zaman zaman kampanyalar yapan Şok, yeni kataloğunda da kampanyalı ürünlere yer vermiş. Ahşap sunum ürünlerinde bu hafta %100 kayın ağacından yapılmış ürünler yer alıyor. Ahşap kapaklı fanus 19,90 TL, 4 gözlü ahşap sunum çerezlik 17,90 TL ve Ahşap tereyağlık 9,95 TL fiyatı ile katalogda sizleri bekliyor. Şok aktüel kataloğu içerisinde son ürün ise Bay / bayan bambu çorap 2,50 TL fiyatı ile.

Şok aktüel 7 Nisan kataloğu içerisinde yer alan indirimler bu kadar. Daha fazla indirim gelmesi durumunda sizlerle yeniden paylaşacağız.

Şok 7 - 10 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonu Özel İndirim Fırsatları Yayınlandı!

[ilgiliicerik icerik_id=”12003″]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu