Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 4 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

Şok Market 4 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile evinizin bütün ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.  her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleriyle tüketicilerin beğenisine toplayan ünlü marketler zincirinde bu hafta yine birbirinden cazip ürünler bulunuyor. Şok aktüel kataloğu içerisinde her bütçeye uygun ve her kesime hitap eden kaliteli ürünler yer alırken Üstelik Bu ürünler yılın 365 günü indirimli olarak satışa sunuluyor. Şok Market indirim kataloğu içerisinde sadece gıda ya da içecek ürünleri yer almıyor. Mobilyadan giyime, temizlik ürünlerinden Kişisel bakım ürünleri ne kadar birçok üründe indirim sizleri Şok aktüel kataloğu içerisinde sizleri bekliyor olacak.

Bu hafta Şok aktüel kataloğu ile gelecek ürünleri detaylı şekilde haberimizin devamında inceleyeceğiz. Onun öncesinde kısaca dikkat çeken ve göze çarpan ürünlerden bahsedecek olursak özellikle bu hafta Şok Markette sizleri bekleyen koltuk takımı gözümüze çarpıyor. Bahçeniz için harika bir mobilya olacak olan bu koltuk takımını piyasa değerinin çok altında fiyata Şok Marketlerden satın alabileceksiniz. 4 Temmuz Şok aktüel ürünler kataloğu ile gelecek olan indirimli ürünlerin detaylarına geçmeden önce yine hatırlatmakta yarar var. kampanya döneminde ürünler marketlere sınırlı sayıda geliyor ve siz daha almadan tükeniyor. İndirimli ürünleri kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun ve erken saatlerde sizde Şok Market mağazalarına uğrayın. isterseniz sizi daha fazla uzatmayalım ve şok 4 Temmuz Çarşamba kataloğu ile gelecek olan indirimli ürünlere birlikte göz atalım.

ŞOK AKTÜEL 4 TEMMUZ 2018 İNDİRİM FIRSATLARI

Şok Aktüel 4 Temmuz 2018 indirim kampanyasının ilk sayfasında bu hafta göze çarpan en önemli ürün bahçe ve balkonlarınız da kullanabileceğiniz ahşap oturma grubu. 1 adet ikili 2 adet tekli koltuk ve bir orta sehpadan oluşan bu oturma grubunu Bu hafta Şok Market’ten 2499 TL ve kredi kartına 6 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Şok aktüel ürünler kataloğu ilk sayfasında yer alan diğer ürünler ise, Borcam baton kek kalıbı 12,90 TL, Borcam büyük kek kalıbı 12,90 TL, Paşabahçe oval tabak 7,95 TL, Bay bayan plaj terlik 6,95 TL, Dekoratif kara tahta 4,95 TL fiyatı ile.

4 TEMMUZ ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

4 Temmuz Şok aktüel ürünler kataloğu nun 2. sayfasına baktığımızda ise 2 yıl garantili Defne mini fırın 119 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile, 3 yıl garantili blender seti 89,90 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile, Paşabahçe kase 7,95 TL,  granit tepsi 29,90 TL, Granit Sahan ve tava çeşitleri 16,90 TL, 3’lü figürlü pipet 3,95 TL, Keops renkli aynalı tarak 4,95 TL, Oyuncak çılgın Tekerler 7,95 TL fiyatları ile sizleri bekleyen ürünler oluyor.

ŞOK MARKET 4 TEMMUZ 2018 KATALOĞU

Şok Market 4 Temmuz 2018 kataloğunun 3 sayfasını baktığımızda için ise daha çok karşımıza içecek ürünleri çıkıyor.  bu hafta SuperFresh Mısır 3 X 220 gram 5,45 TL, SuperFresh ton balığı 3 X 80 gram 9,90 TL, Bahçıvan rende mozerella bir alana bir bedava 9,75 TL, Sera buz torbası onlu 2,95 TL, Elvan sade gazoz 6lı 5,95 TL, Coca Cola  ve fanta 1 litre 4,75 TL, Komili gül bahçesi 4 litre 11,95 TL, Signal diş macunu ve diş fırçası seti 8,90 TL ve Genel amaçlı temizleyici 5 litre 11,95 TL fiyatı ile sizleri bekliyor.

ŞOK 4 TEMMUZ 2018 İNDİRİM BROŞÜRÜ

Şok 4 Temmuz 2018 indirim broşürünun bir sonraki sayfasında ise karşımıza  yine “Bugün ne pişirsem” köşesi çıkıyor. Bu hafta Şok Market yemek önerisi olarak sizlere ekşili kabak sunuyor ve bu  öneriye özel olarak Kabak ve çarliston biber kilo gramında özel indirimler sizi bekliyor. Yine bu sayfada Şok Market’ten yapacağınızı 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde için çok özel indirimler sizi bekleyen diğer avantajları oluyor.

Şok 4 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile markete gelecek olan indirimli ürünlerin listesini sizler için yaptık. Kataloğun görsellerini haberimizin devamında ulaşabilir güncel aktüel ürünler kataloğu hakkında sitemizi düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Şok 4 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı Şok 4 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı Şok 4 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı Şok 4 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu