Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 4 – 10 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu Çocukları Sevindirecek İndirimlerle Yayınlandı

Müşterilerine her zaman piyasa fiyatlarının çok altında indirimli ürünler sunan Şok 4 Nisan aktüel ürünler kataloğu ile yine vatandaşları memnun edecek. 4 Nisan Çarşamba günü başlayacak olan Şok indirim fırsatları 10 Nisan gününde kadar devam edecek. Müşteriler tarafından her hafta merak içerisinde beklenen yeni Şok aktüel ürünler kataloğu nihayet yayınlandı. Bu hafta Şok market raflarında indirimde olacak olan ürünler neler? Şok 4 Nisan 2018 aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler indirimde? Bu soruların yanıtlarını merak edenler için detaylı bir inceleme yaptık. İşte Şok aktüel indirimleri ve kampanyaları…

YENİ HAFTADA YEPYENİ KAMPANYALAR

Şok market, her hafta müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Cumartesi ve Çarşamba günleri için iki ayrı katalog yayınlayan Şok markette ürünlere çok özel ve uygun fiyatlar veriliyor. Hafta sonu fırsatları ile tüketicileri memnun eden Şok market 4 Nisan 2018 aktüel ürünler kataloğunu da paylaştı. Kampanyalarını her zaman son anda paylaşan Şok, yine çok cazip fırsatlarla geldi. Müşterilerinin memnuniyetine her zaman önem veren ve her zaman onların ihtiyaçlarına yönelik indirim broşürleri hazırlayan Şok, yine ihtiyaçlarınıza tam yanıt olacak bir katalogla karşımızda. Hepsi kaliteli olan ürünleri raflarda 4 Nisan günü bulabileceksiniz. 10 Nisan 2018 tarihine kadar devam edecek olan indirim fırsatlarını kaçırmamak için elinizi çabuk tutun. 4 Nisan Şok market kataloğu içerisindeki indirimli ürünler, marketlere sınırlı sayıda geliyor ve yetişen alıyor. Sitemizi düzenli olarak takip ederek, Şok aktüel kataloglarından anında haberdar olabilirsiniz.

ŞOK AKTÜEL KATALOĞUNDA ÇOCUKLARA MÜJDE

Şok market 4 Nisan aktüel ürünler kataloğunda ilk sayfada çocuklar düşünülmüş. 16 jant çocuk bisikleti bu hafta ilk sayfada sadece 169,90 TL fiyatı ile satışa sunuluyor. Çocuklar bu habere çok sevinecek. Şok marketin elektrikli ev aletlerinde de kampanyası sürüyor. Bu hafta 3 yıl garantili elektrikli cezve 19,90 TL, Group Doğrayıcı ise sadece 49,90 TL fiyatı ile satışa sunuluyor. Evinizin bütün ihtiyaçlarında yanınızda olan Şok, ev tekstili ve aksesuarda da indirimlerine devam ediyor. Şok marketin yeni kataloğunda örme masa örtüsü 14,90 TL, 4’lü metal kutu 19,90 TL, dekoratif metal anahtar askısı 7,95 TL, silikon yastık 9.95 TL, kapitoneli yatak alezi tek kişilik 16,90 TL, çift kişilik 22,90 TL olarak satışa çıkacak.

4 NİSAN ŞOK AKTÜEL KATALOĞUNDA SU ARITMA CİHAZI KAMPANYASI

Malum artık temiz su bulmak zor. Müşterilerinin sağlıklı su içmesine önem veren Şok market 4 Nisan aktüel ürün kataloğunun ikinci sayfasında 2 yıl garantili, NFS&ISO belgeli su arıtma cihazını sadece 299,00 TL’ye satışa sunuyor. Üstelik de 6 taksit imkanı ile satılıyor. Şok markette 2 yıl garantili ayakkabılık ise sadece 99,90 TL ve 6 taksit imkanı ile sizleri bekliyor. Şok aktüel 4 Nisan 2018 kataloğunun ikinci sayfasında yer alan diğer indirimli ürünler ise şu şekilde; 3’lü kabartma çorap 6,95 TL, Bay spor ayakkabı 29,90 TL, bay ayakkabı kutusu 5,95 TL, bayan ayakkabı kutusu 4,95 TL olarak sizlere sunuluyor. Yine ikinci sayfada da çocukları mutlu edecek indirimlere yer veren Şok markette Go Kidy Sürpriz yumurta 2,00 TL, Blok polis serisi 3in 1 19,90 TL, Kinetik oyun kumu seti 13,90 TL fiyatı ile sizleri bekliyor.

ŞOK MARKETTE “BANABAK” KAMPANYASI

Cep telefonuna BANABAK isimli uygulamayı indirenleri de bu hafta Şok markette ekstra kampanyalar bekliyor. Uygulamayı indirip 30 TL’li P&G ürünleri alışverişi yapanlar bu hafta sinema bileti kazanacak. Şok aktüel kataloğunun 3. sayfasında yer alan ürünlere bakacak olursak, 5’li Gillette Permatik tek bıçaklı 5,95 TL, Gillette Permatik banyo 5’li paket 7,95 TL, Gillette Venus bayan tıraş bıçağı 4’lü 4,95 TL, Gillette Tıraş köpüğü 6,95 TL, Fairy bulaşık sıvısı 4,95 TL, Fairy Platinium limon 5,95 TL, Febrezze sprey oda parfümü 14,90 TL, İpana komple 7 2’li diş macunu 9,95 TL. Şok markette kampanyalar devam ediyor Prima bebek bezi eknomik paket çeşitleri 26,90 TL, Pantene 2’li şampuan 18,75 TL, Alo sıvı deterjan 22,90 TL ve Orkid ultra 4’lü paket 10,95 TL fiyatı ile sizleri bekliyor.

Şok 4 Nisan 2018 aktüel ürünler kataloğunun diğer  indirimli ürünlerini görmek için ekte bulunan görselleri inceleyebilirsiniz.

Şok 4 - 10 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu Çocukları Sevindirecek İndirimlerle Yayınlandı Şok 4 - 10 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu Çocukları Sevindirecek İndirimlerle Yayınlandı Şok 4 - 10 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu Çocukları Sevindirecek İndirimlerle Yayınlandı Şok 4 - 10 Nisan Aktüel Ürünler Kataloğu Çocukları Sevindirecek İndirimlerle Yayınlandı

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu