Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 31 Mart Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonuna Özel Cazip Kampanyalar ile Yayınlandı

Şok 31 Mart Aktüel Ürünler Kataloğu ayın son hafta sonuna özel çok cazip kampanyalar ile yayınlandı. Hafta sonu alışverişine çıkacak olan vatandaşlar için çok özel ve cazip fiyatların yer aldığı aktüel ürün kataloğu içerisinde deyim yerindeyse “yok yok”. Tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerine göre hazırlanan, farklı seçenek ve alternatiflerin sunulduğu Şok aktüel kataloğu bu hafta da aile bütçenize destek olacak. 31 Mart tarihinden itibaren Şok market raflarında yer alacak olan indirimli ürünleri sizler için araştırdık. İşte bu haftanın en özel indirim ve kampanyaları…

HAFTA SONU ALIŞVERİŞİNİN EN EKONOMİK ADRESİ

Her hafta olduğu gibi bu hafta da hafta sonuna özel 31 Mart Şok aktüel kataloğu yayınlandı. Hem ev ihtiyaçları hem de gıda ürünlerinde son derece uygun fiyatları ile göz dolduran Şok market, yeni kataloğu ile de yine memnun bırakacak. Ev hanımlarının ihtiyaçlarına yönelik hazırladığı kataloglar ile her zaman dikkat çeken markette bu hafta erkeklerin tamir ve tadilat işlerine çok yarayacak ürünler de indirimde. Alışverişlerinizi zorlanmadan en düşük bütçe ile yapmanız konusunda her zaman yanınızda olan Şok market, Türkiye genelinde yüzlerce, hatta binlerce şubesi ile hizmetinizde. Geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürünleri, güler yüzlü personeli ve uygun fiyatları ile bir numaralı marketler zinciri olmaya aday Şok, yeni aktüel kataloğunu bütün mağazalarına stoklarla sınırlı olarak gönderdi bile. Katalogda yer alan ürünleri kaçırmamak, Şok market kampanyalarından yararlanmak için 31 Mart günü erkende, markette yerinizi alın.

TAMİR VE TADİLAT CİHAZLARINDA BÜYÜK KAMPANYA

Şok Market 31 Mart aktüel ürünler kataloğunun ilk sayfasını tamir ve tadilat ürünlerine ayırdı. Bahar aylarının gelmesi ile evlerini, iş yerlerini tadilata sokmak, kendi emeği ile bir şeyler yapmak isteyenler bu kataloğu kaçırmasın. Gelin, bu hafta Şok market indirimlerinde neler var bakalım. Şok aktüel kataloğunda bu hafta, 2 yıl garantili, Star 3200 W kaynak makinesi 499,00 TL, 2 yıl garantili 3 basamaklı merdiven 34,90 TL, Kiler Mutfak ve banyo dolabı 159,90 TL, 2 yıl garantili kırıcı / delici 139,90 TL, 2 yıl garantili darbeli matkap 59,90 TL, Akülü matkap 89,90 TL, 2 yıl garantili taşlama makinesi 59,90 TL, Şarjlı tornavida 2 yıl garantili 34,90 TL, Silikon tabancası 8,95 TL, Takım çantası 19,90 TL ve Organizer duvar askısı 14,90 TL fiyatı ile size sunuluyor.

2 YIL GARANTİLİ FULL HD TV NEREDEYSE BEDAVA

Şok aktüel kataloğunun ikinci sayfasına baktığımızda ise karşımıza ilk olarak Axen 43” Full HD uydu alıcılı Led Tv çıkıyor. 2 yıl garantisi olan bu televizyon sadece 1.099,00 TL fiyatı ile sizlere ulaşıyor. Diğer indirimli ürünlere ise ekteki kataloglardan ulaşabilirsiniz.

Şok 31 Mart Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonuna Özel Cazip Kampanyalar ile Yayınlandı

[ilgiliicerik icerik_id=”11423″]

Şok 31 Mart Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonuna Özel Cazip Kampanyalar ile Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu