Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok (31 Ekim – 6 Kasım) Aktüel Ürünler Kataloğu ile Yeni İndirimler Belli Oldu! Şok Market Haftanın Aktüel İndirimleri

Şok aktüel ürünler kataloğu yeni haftada da harika bir kampanya ile tüketicilerle buluştu. 31 Ekim – 6 Kasım 2018 haftası için yayınlanan yeni ŞOK kataloğu içerisinde özel ürünler ve özel indirimler sizleri bekliyor. Çarşamba günü başlayacak olan Şok Aktüel indirimleri bütçeye hitap eden ürünlerden oluşuyor. Şok Market’in yeni muhteşem kampanyasını yakından incelemek isteyenler haberimizin devamında detaylı bir inceleme bulacaklar. Onun öncesinde Şok Market’in Ekim ayında geçirdiği kampanyaların başarısından Biraz söz edelim. Ekim ayının sonuna gelmişken Şok Market bütün bir ay boyunca artan piyasa şartlarına inat en uygun fiyatlı ürünleri sizlere ulaştırmaya devam etti. Ünlü marketler zincirinin kampanyasının Kasım ayında da aynı şekilde devam etmesi bekleniyor. Şok aktüel 31 Ekim 2018 kampanyasının detaylarına biraz sonra geçeceğiz.

Şok Aktüel Çarşamba kataloğu ile haftanın büyük indirimi başladı. Yarından itibaren Türkiye genelindeki bütün Şok Market mağazalarında bu haftanın indirimli ürünlerini bulabileceksiniz. Özellikle katalog içerisinden beğendiğiniz ürünleri kaçırmamak için günün erken saatlerinde mağazaları uğramanızda yarar var. Çünkü Şok Market’in kataloğu yoğun ilgi görüyor Ve ürünlerde stoklarla sınırlı olduğu için çok kısa süre içerisinde tükene biliyor. Bu nedenle katalog içerisinden beğendiğiniz ürünleri almak istiyorsanız kampanya gününde Fırsatları kaçırmayın. İsterseniz Sözü daha fazla uzatmayalım ve 31 Ekim Şok aktüel kataloğu ile markete hangi ürünler gelecek Birlikte bakalım.

ŞOK AKTÜEL ÇARŞAMBA İNDİRİMLERİ

Şok Aktüel bu hafta hangi ürünleri indirimli olarak satacak? Vatandaşlar sosyal medya ve internet üzerinden Bu sorunun yanıtını bulmaya çalışırken biz de katalog içerisinde detaylı incelememizi yaptık. Şok markete Bu hafta gelecek aktüel ürünler kampanyasının ilk sayfasında Her zaman olduğu gibi 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde kazanacağınız avantajlar bulunuyor. Bu hafta Şok Marketlerden yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Finish hepsi bir arada 55 li tablet 34,95 TL yerine sadece 19 TL fiyatı ile satışta olacak. Bunun yanı sıra Şok marketin ilk sayfasında yer alan diğer indirimli ürünler Cem kalamata usulü kırma zeytin 1 kilogram 13,45 TL, Cem Milas 1 kilogram çizik zeytin 12,45 TL, Kühne beyaz sirke 2 litre 6,45 TL ve Tat ketçap mayonez ikili set 13,95 TL fiyatı ile sizleri bekliyor olacak.

Şok (31 Ekim - 6 Kasım) Aktüel Ürünler Kataloğu ile Yeni İndirimler Belli Oldu! Şok Market Haftanın Aktüel İndirimleri

ŞOK AKTÜEL 31 EKİM FIRSATLARI

Şok Aktüel 31 Ekim 2018 kampanyası ile Ekim ayının son indirimlerini paylaştı. Bu hafta Şok markete gelecek indirimli ürünler arasında 4 kapaklı fırın dolabı 2 yıl garantili 229 TL, King saç kurutma makinesi 64,90 TL, Ütü masası kılıfı 9,95 TL, Paşabahçe bardak 2,95 TL, Paşabahçe kase 2,95 TL ve Paşabahçe büyük kase 7,50 TL fiyatı ile satışa sunulacak. Şok Market’in 6 Kasım tarihine kadar devam edecek kampanyasının devamında bulunan ürünler ise Vakumlu poşet set 4lü 12,90 TL, Plastik saklama kabı çeşitleri 1,50 TL ile 3 TL arasında değişen fiyatlarla, Sürpriz yumurta 2,50 TL fiyatı ile sizleri bekliyor.

Şok (31 Ekim - 6 Kasım) Aktüel Ürünler Kataloğu ile Yeni İndirimler Belli Oldu! Şok Market Haftanın Aktüel İndirimleri

ŞOK MARKET HAFTANIN İNDİRİMLERİ

ŞOK aktüel yeni kampanya detayları ortaya çıkmaya devam ediyor. Şok Market’in hafta sonunda gelecek indirim fırsatları yayınlanır yayınlanmaz onları da sizlerle paylaşacağız. Ama bu hafta içi Şok Markette kampanyaların ardı arkası kesilmiyor. Şok aktüel ürünler kataloğunun başka bir sayfasında yer alan indirimlerini devamında Kotex Ultra hijyenik ped 12,35 TL, Kotex günlük ped çeşitleri 5,15 TL, Pantene şampuan çeşitleri 13,95 TL, Perwoll sıvı deterjan çeşitleri 8,95 TL, Persil sıvı deterjan 19,30 TL, Ariel sıvı deterjan 26,90 TL, Tursil sıvı deterjan 17,15 TL fiyatı ile satışa sunulacak.

Şok (31 Ekim - 6 Kasım) Aktüel Ürünler Kataloğu ile Yeni İndirimler Belli Oldu! Şok Market Haftanın Aktüel İndirimleri

Şok 31 Ekim 2018 aktüel ürünler kataloğu ile gelecek fırsat ürünleri bu şekilde. aynı zamanda Şok marketin manav grubunda da sabitlenmiş fiyatlar sizleri bekliyor. Şok 3 Kasım 2018 cumartesi aktüel ürünler kataloğu yayınlandıktan sonra onun incelemesini de sitemizden detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Şok (31 Ekim - 6 Kasım) Aktüel Ürünler Kataloğu ile Yeni İndirimler Belli Oldu! Şok Market Haftanın Aktüel İndirimleri

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu