Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 28 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Fırsat Yağmuru, Özel İndirimler!

Şok 28 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu, yeni haftada yine bomba gibi fırsatlarla dolu. Onlarca şubesi ile Türkiye’nin her yerinde hizmet veren, hesaplı alışverişin adresi Şok Markette vatandaşları memnun eden büyük indirimler var. Şok 28 Mart kataloğu ile birlikte bu hafta market raflarında yer alacak olan ürünler belli oldu.

Şok aktüel 28 Mart Kataloğu ile özellikle gıda ürünlerinde yaptığı akıl almaz indirimleriyle göz doldurmaya devam ediyor. Müşterilerin beğenisini her indirim broşüründe yeniden kazanan, kaliteli ürün ve cazip fiyat garantisi ile tercih edilen market olmaya devam eden Şok market, dampinglerini sürdürüyor. Farklı zevklere hitap eden, herkesin bütçesine uygun aktüel ürün kataloğu hazırlayan Şok, mutfak ürünlerinden gıdaya, giyimden elektrikli ev aletlerine, oyuncaktan ayakkabıya bir çok kalemde indirime gitti.

ŞOK AKTÜEL KATALOĞUNDA ONLARCA ÜRÜN İNDİRİMDE

Rakiplerine oranla her zaman daha uygun fiyatlı ürünler sunan Şok market, müşterilerinden aldığı güçle her geçen gün büyümeye ve yeni mağazalar açmaya da devam ediyor. Az bütçe ile mutfağını doldurmak isteyenlerin bir numaralı adresi olan Şok 28 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğunda da fırsat yağmuru devam ediyor. 28 Mart Şok indirim broşürü ile gelecek olan ürünler, Türkiye’nin her yerinde bulunan şubelerde geçerli olacak. İsterseniz, bu hafta hangi ürünler indirimde bir göz atalım.

MUTFAK ÜRÜNLERİNDE KAMPANYA

28 Mart Şok aktüel kataloğunda her zaman olduğu gibi, mutfak ürünlerinde büyün indirim var. Kataloğun ilk sayfasında Group Çelik Su Isıtıcısı sadece 39,90 TL fiyatı ile yer alıyor. Isıtıcının aşırı ısınmaya karşı güvenlik sistemi bulunuyor ve aşırı ısınma durumunda kendini kapatıyor. Group Çubuk Blender, çelik uçlu ve paslanmaz bıçaklı aparatı ile sadece 44.90 TL’ye Şok marketlerde. Mutfağın bütün ihtiyaçlarına anında yanıt veren Şok markette, Granit Sahan 12,90 TL, Uzun ömürlü Granit Tava 19,90 TL fiyatları ile yer alıyor. Yine ilk sayfada Yemek Kaşığı 2,95 TL fiyatı ile siz değerli müşterilere sunuluyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”11269″]

GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİNDE ÇOK UYGUN FİYATLAR

Şok 28 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğunda temizlik ve gıda ürünlerinde de çok uygun fiyatlar var. Tursil Jel Sıvı Deterjan 14,96 TL, Perwol renkli / siyah 13,95 TL, Vernel Max Yumuşatıcı çeşitleri 12,50 TL fiyatları ile bu hafta Şok markette. Bebekleri de unutmayan Şok markette bu hafta Komili Bebek Bezi 39,90 TL, Familla Kağıt Havlu 15,95 TL.

KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ DE ŞOK MARKETTE

Gıda ve temizlik ürünlerinin yanı sıra Şok market 28 Mart indirim kataloğunda kişisel bakım ürünlerine de geniş yer verilmiş. Colgate diş macunu, ağız bakım suyu ve diş fırçası gibi ürünlerde büyük indirim sizleri şok markette bekliyor.

Şok marketin indirimli ürünleri bu kadarla da sınırlı değil, daha fazla indirimden haberdar olmak için aşağıda bulunan görselleri inceleyebilirsiniz.

Şok 28 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Fırsat Yağmuru, Özel İndirimler! Şok 28 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Fırsat Yağmuru, Özel İndirimler! Şok 28 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Fırsat Yağmuru, Özel İndirimler! Şok 28 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Fırsat Yağmuru, Özel İndirimler!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu