Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 28 – 31 Temmuz Aktüel Ürünler Kataloğu Bu Haftanın İndirimli Ürünler Listesi

Şok 28 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile Hafta sonuna özel indirimler ile tüketicilere duyurdu. 28 Temmuz cumartesi günü başlayan Şok Aktüel indirimleri 31 Temmuz salı gününe kadar devam edecek. Şok Aktüel kampanyasının Çarşamba günü Yeni kataloğunun yayınlanması ile birlikte bu indirim fırsatları da sona erecek. Fakat indirim için hala süre var diye düşünüp Şok markete uğramayanlar sonunda üzülebilirler. Çünkü Şok Aktüel indirim kataloğu ile gelen fırsatlar stoklarla sınırlı oluyor ve kaçıran üzülüyor. Vatandaşların merak ve heyecanla beklediği yeni aktüel ürünler kataloğu içerisinde bulunan indirimli ürünleri detaylı bir şekilde mercek altına aldık.  Bu hafta da kampanyaları ile tüketicileri memnun bırakmaya hazırlanan ünlü marketler zincirinin indirimli ürünleri haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Şok hafta sonu aktüel ürünler kampanyasının yer aldığı yeni Kataloğun içerisinde bulunan uygun fiyatlı ürünler gerçekten beğeni toplayacak türden. Şok Market bütün kampanyalarında müşterilerinin memnuniyetini düşünüyor ve genellikle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler satışa sunuyor.  Bu geleneği bu hafta da bozmayan Şok Market yeni aktüel ürünler kataloğu içerisinde her beklentiyi ve ihtiyacı karşılayan ürünlere yer vermiş gibi görünüyor. İsterseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve Şok Aktüel 28 Temmuz kataloğu ile bu hafta markete gelecek olan indirimli ürünleri incelemeye başlayalım.

28 TEMMUZ ŞOK AKTÜEL HAFTA SONU İNDİRİMLERİ

Şok Market 28 Temmuz 2018 hafta sonu aktüel ürünler kataloğu ile tüketici ihtiyaçlarına yönelik indirimli ürünleri satışa sundu.  Şok aktüel kataloğu da artık klasik hale gelen bir gelenek var. Her hafta Şok Market tarafından “ Bugün ne pişirsem” köşesi Kataloğun ilk sayfasında hazırlanıyor ve yemeğe uygun olarak sebze indirimi yapılıyor.  Bu hafta Şok Market’in yemek önerisi taze fasulye.  Bu yemeği uygun olarak da taze fasulyenin kilogram fiyatında ve domates kilogram Fiyatını da özel indirimler Şok aktüel kataloğunda tüketicileri bekliyor.  Şok marketin ilk sayfasında yer alan diğer indirimler ise şu şekilde;

  • 6’lı paket Magnum Mini çeşitleri ikincisi %50 indirimli 16,95 TL
  • İkincisi yüzde elli indirimli Algida Maraş usulü dondurma çeşitleri 9,95 sayılı

ŞOK AKTÜEL 28 – 31 TEMMUZ FIRSAT ÜRÜNLERİ

28 Temmuz Şok aktüel kataloğu içerisindeki fırsat ürünlerinin 2. sayfada devamı bulunuyor.  Bu hafta Şok Market aktüel ürünler kataloğu ikinci sayfasında yer alan indirimli ürünler şu şekilde;

  • HD uydu alıcı Kawai 59,90 TL
  • 32 inç uydu alıcılı LED TV Axen 729 TL
  • Spor ayakkabı erkek 29,90 TL
  • Spor ayakkabı kadın 29,90 TL
  • Alez tek kişilik 10,90 TL
  • Alez çift kişilik 15,90 TL
  • İkili desenli Silikon yastık 16,90 TL

Şok 28 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile tüketicilere çok memnun edecek indirim fırsatları Bu hafta da raflarda yerini aldı.  Şok Market indirimlerini kaçırmak istemiyorsanız ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu unutmayın ve mutlaka bir Şok mağazasına uğrayın.

ŞOK 28 - 31 Temmuz Aktüel Ürünler Kataloğu Bu Haftanın İndirimli Ürünler Listesi

ŞOK 28 - 31 Temmuz Aktüel Ürünler Kataloğu Bu Haftanın İndirimli Ürünler Listesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu