Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 22 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu! Hafta Sonunda Şok’ta Neler Var?

Şok Market şubelerinde hafta sonu geçerli olacak indirim fırsatları belli oldu. Şok yeter de artar sloganı ile yayınlanan yeni aktüel ürünler kataloğu içerisindeki indirimler müşteri beklentilerini kelimenin tam anlamı ile karşılayacak. Tüketicilerin beklentilerini bir kez daha haklı çıkaran Şok Market yeni kataloğu içerisinde birçok üründe kampanya yapıyor. Bugün sizlere Şok 22 Aralık 2018 Hafta Sonu Ürünleri neler sorusunun yanıtını veriyoruz. Cumartesi gününden itibaren Şok markette geçerli olacak indirim fırsatlarını sizler için detaylı bir şekilde inceliyoruz. Şok Hafta Sonu Aktüel fırsatları neler, Şok markette bu hafta sonu hangi ürünler gelecek gibi sorularınızın yanıtını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

22 Aralık Şok aktüel kataloğu ile gelen kampanyanın detayları Herkes merak ediyor. Şok Market’in yeni hafta sonu kataloğu içerisinde genellikle ev ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler var. 25 Aralık tarihine kadar Şok marketlerde geçerli olacak indirim fırsatları cumartesi günü itibariyle başlayacak. Şok Market’in sattığı bu ürünler piyasa değerinin neredeyse yarı fiyatına raflara geliyor. Şok aktüel kataloğu içerisinden aile bütçenizi yormadan ve kendinizi zorlamadan alışveriş yapabilir en kaliteli ürünlere uygun fiyatlı olarak sahip olabilirsiniz. 22 Aralık tarihinde Şok Market’in mağazaları açılır açılmaz İhtiyacınız olan ürünleri almak için mutlaka markete uğrayın. Çünkü ürünler sınırlı sayıda raflara gelecek ve Şok Aktüel 22 Aralık kataloğu içerisinde bir daha yenilenmeyecek. İsterseniz Sözü daha fazla uzatmayalım ve Şok markette bu hafta sonu gelecek indirim fırsatlarını yakından inceleyelim.

Şok Aktüel Sinbo Tost Makinesi Kampanyası

Şok aktüel bu hafta sonu Kataloğunda bazı ürünler ön plana çıkmayı başarıyor. Bunlardan bir tanesi de Sinbo ızgara tost makinesi. İster tost makinesi olarak kullanabileceğiniz isterseniz de Tavuk balık et gibi ızgara ürünler sürebileceğiniz Bu ürünün üretimi emaye malzemeden yapılıyor. 180 dereceye kadar açılabilen kapağı sayesinde bu ürünü kızlar olarak kullanmanız mümkün oluyor. 2 yıl garantili olan ürünün Şok aktüel kataloğu içerisinde 129 TL fiyatı ile satışta olacak. Aynı zamanda 2000 watt gücü olan bu ürün kredi kartına 6 taksit imkanı ile 21.50 taksitli fiyatı ile alınabiliyor.

Şok Aktüel 22 Aralık Giyim Ürünleri

Şok Aktüel 22 Aralık 2018 kataloğu içerisinde giyim kategorisinde sadece bir ürün var. Sarmal tabanlı lacivert ve sarı renk seçenekleri ile kadın fashion bot bu hafta Şok Market kataloğu da satışa çıkacak ürünlerden oluyor. Özellikle Soğuk kış günlerini iyiden iyiye etmeye başladığımız son zamanlarda hayatınızı kolaylaştıracak Bu ürünün fiyatı 34.90 TL.

Şok Market 22 Aralık Aktüel Kataloğu Ev Gereçleri

Şok Market 22 Aralık 2018 aktüel ürünler kataloğu içerisinde ev gereçlerine de yer verdi. Şok Market’in bu haftaki ev gereçleri ürünleri şu şekilde;

  • Erzak saklama kabı 4.99 TL,
  • Kanaviçe kurulama bezi 5.99 TL,
  • Emaye kızartma tavası 27.50 TL
  • 2’li Tribeca kulplu bardak 7.99 TL
  • 22 cm ölçüsü bulunan tabak 9.99 TL

Şok 22 Aralık 2018 aktüel ürünler kataloğu içerisinden 25 TL ve üzeri alışveriş yapmanız durumunda yine avantajlı ürünler sizlerle buluşuyor. Şok Market’in her kataloğunda bildiğiniz üzere Bu ürünler yer alıyor. Bu hafta yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Signal Expert protection diş macunu 25,90 TL yerine sadece 9 TL ve için toz peyniri 16 TL yerine sadece 10 TL fiyatı ile sizlere ulaşacak. Şok Aktüel katalog indirimleri yukarıda gördüğünüz gibi. 22 Aralık tarihinde bir Şok Market mağazasına uğrayarak ihtiyacınız olan ürünleri indirimli fiyatlarından satın alma imkânına sahip olabilirsiniz. Fakat elinizi çabuk tutmanızda yarar var çünkü Şok Aktüel kataloglarına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. İçerisinde onlarca evi ürünü ve ihtiyaç dahilinde ürün bulunan Şok Aktüel katalog görsellerini haberimizin devamında bulabilirsiniz.

ŞOK 22 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu! Hafta Sonunda Şok'ta Neler Var?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu