Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 19 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu ile Hafta Sonuna Özel Fırsatlar

Şok Market hafta içi çarşamba günleri hazırladığı aktüel ürünler kataloğuna ek olarak hafta sonu da cumartesi günleri özel bir aktüel ürünler kataloğu çıkartıyor. Şok 19 Mayıs 2018 aktüel ürünler kataloğu ile hafta sonunda şok marketlerde indirimli olarak alabileceğiniz ürünler belli oldu.  Bu hafta sonu yine Şok Market’in reyonları dolu dolu olacak Çünkü yeni katalog da onlarca Kalenin de indirim var.  Her zaman müşterilerine en uygun fiyatlı ürünleri sunan Şok Market bu hafta sonunda uygun fiyatlı alışverişleriniz için yetecek de artacak.

Tüketiciler tarafından merakla beklenen şok hafta sonu aktüel ürünler kataloğu detaylarında neler var sorusunun yanıtını sizler için Araştırdık.  Şok Market 19 Mayıs 2018 aktüel ürünler kataloğu ile Market raflarına gelecek ürünler neler,  19 Mayıs Şok aktüel ürünler kataloğu içerisinde hangi ürünler indirimde,  Şok Aktüel 19 Mayıs broşürü ile hangi ürünlerde avantajlı fiyatlar var?  Bütün bunlar ve merak ettiğiniz diğer soruların yanıtlarını sizler için dikkatlice araştırarak öğrendik.  Her Zaman hesaplı alışverişin bir numaralı adresi olan ünlü marketler zincirinde Bu hafta yine yok yok. 2 sayfadan oluşan Şok Aktüel hafta sonu kataloğunun içerisinde yer alan bütün ürünleri aşağıda sizler için listeledik.  Ürünlerin detaylarına geçmeden önce sizlere söylemek istediğimiz diğer bir konu ise aktüel ürünler marketlere stoklarla sınırlı olarak geliyor Bunu unutmayın ve alışveriş yapacaktınız erkenden Şok Market mağazalarını uğrayın.

ŞOK 19 MAYIS 2018 HAFTA SONU AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Şok Aktüel 19 Mayıs 2018 kataloğu içerisindeki indirimleri ilk sayfadan bakmaya başlıyoruz. Bu hafta aktüel ürünler kataloğu onun ilk sayfasında, “İftarda ne pişirsem diyenlere çok yeter de artar” köşesini görüyoruz. Köşede yemek önerisi olarak fırında sulu köfte var.  Bu yemeğe özel olarak bu hafta şok marketlerde Salkım domates kilogramı 1,99 TL, Çarliston biber kilogramı 1,89 TL olarak satışa sunuluyor. Yeni Şok Aktüel hafta sonu kataloğunun ilk sayfasında dikkat çeken ürünler arasında Kalanchoe çiçek var. Bu çiçeğe 7,50 TL fiyatı ile sahip olabilirsiniz. Bu hafta şok marketlerden yapacağınız 25 TL ve üzerinde tutardaki alışverişlerinizde Ülker Çokokrem cam kavanoz 12,95 TL yerine sadece 9 TL fiyatı ile sizlerin olacak. 21 22 Mayıs tarihleri arasında şok marketlerden yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise Balparmak çıtkapak Çiçek Balı 350 gram 19 TL yerine sadece 13 TL’ye satışa sunulacak.

19 MAYIS ŞOK AKTÜEL İNDİRİMLERİ

19 Mayıs Şok Aktüel Ürünler Kataloğun 2 sayfasında geldiğimizde ise daha dolu dolu bir sayfa görüyoruz.  Bu sayfada indirimli olan ürünler arasında Kawai 10 inç Android multimedya seti sadece 799,00 TL olarak satışta olacak. 2 yıl garantili olan bu ürün aynı zamanda gece görüş sistemine sahip. Şok aktüel ürünler kataloğu içerisinde bu hafta 3 kişilik bahçe salıncağı 2 yıl garantili olarak sadece 189 TL ve kredi kartına 6 taksit imkanı ile, 2 Yıl garantili lav taşlı tüplü mangal 79,90 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile, 2 yıl garantili Kawai elektrikli cezve 19,90 TL, Kapı arkası askı 9,90 TL, Darbeye dayanıklı kabin boy valiz 99,90 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile, 2 yıl garantili Pilsan polis motosiklet 299,00  TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile, 32 parça piknik seti 16,90 TL, 11 litre kova 9,90 TL,  tay tüyü kumaş kırlent kılıfı 7,95  TL,  eğitici kutu oyunu 9,95 TL ve Arabalı Blok Set 9,95 TL fiyatı ile sizlere sunulan ürünler arasında yer alır.

Şok 19 Mayıs 2018 aktüel ürünler kataloğu indirimleri bu kadar.  ürünleri görsellerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Şok 19 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu ile Hafta Sonuna Özel Fırsatlar Şok 19 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu ile Hafta Sonuna Özel Fırsatlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu