Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 17 – 20 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

Şok Aktüel bu hafta sonu için hazırladığı yeni katalogda yine düşük fiyata yüksek kalitede ürünleri satışa sunuyor. Her ihtiyaca yönelik ürünlerin bulunduğu aktüel ürünler kataloğu içerisinde 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde elde edeceğiniz kampanyalar da yer alıyor. Bu hafta da Kaçmayacak indirim fırsatlarından yer aldığı Şok Market kataloğunu kesinlikle detaylı bir şekilde incelemelisiniz. Şok mağazalarında 17 – 20 Kasım 2018 tarihleri arasında satışa çıkacak olan aktüel ürünlerde kışa hazırlık için indirim kampanyaları da bulunuyor. Çarşamba günü daha geniş kapsamlı bir katalog hazırlayan hafta sonu indirimlerini genellikle tek sayfa ile sınırlı tutmak Şok Market buna rağmen onlarca üründe indirimli sizlere ulaştırıyor.

Şok Aktüel 17 Kasım 2018 hafta sonu kataloğu içerisinde 2 farklı ayakkabı çeşidinde indirim bulunuyor. O hafta sonu erkek ayakkabısı ve çocuk ayakkabısında indirim kampanyası yapan Şok Markette ne yazık ki kadınlara özel bir indirim yok. Şok Market kış aylarının gelmesi ile mevsimi özel ayakkabılar da indirime giderken kışın ayağınızı sıcak tutacak Termo taban ayakkabı çeşitlerini Şok Market kataloğu içerisinde bulacaksınız. 17 Kasım Şok aktüel kataloğu cumartesi günü itibariyle satışta olacak. Kampanyalı ürünleri kaçırmak istemezsiniz elinizi çabuk tutun ve bugün mutlaka bir Şok Market mağazasına uğrayarak indirimli ürünlere göz atın. İsterseniz sözü daha fazla uzatmayalım bu hafta sonu Şok aktüel kataloğu ile gelecek indirim fırsatlarını incelemeye başlayalım.

ŞOK AKTÜEL HAFTA SONU İNDİRİMLERİ

Şok Market’in 17 Kasım 2018 kataloğu ile gelecek indirim fırsatlarından Öncelikle 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde kazanacağınız avantajlardan bahsedelim. Bu katalog içerisinde yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde bu hafta Neutrigina yoğun bakım kremi 12,90 TL den 7 TL’ye düşerken Cillit Bang Yağ Çözücü sprey ve Cillit Bang Kir Çözücü Sprey ikili set 34,90 TL den 16 TL’ye düşüyor.

Erkek Outdoor Ayakkabı

17 Kasım Şok aktüel kataloğu ile hafta sonunda satışa sunulacak olan Erkek Outdoor ayakkabı çeşitlerinden de biraz bahsedelim. 40 44 numara aralığında bulabileceğiniz Bu ürün yumuşak iç tabanlığı ve Termo tabanı sayesinde hem modern bir görünüşe sahip hem de oldukça sıcak tutuyor. Siyah ve Gri detaylı olan erkek ayakkabısı şok marketlerde 45 TL fiyatıyla satışa sunuluyor. İsterseniz buyurun eve kredi kartına 6 taksit imkanı ile ve 7,50 TL taksit tutarı ile satın alabilirsiniz.

Çocuk Bot

Şok aktüel ürünler kataloğu ile çocuklar için satışa çıkacak botların numara aralığı ise 30 ila 34. Termo taban çocuk botu koyu hardal sarısı renginde ve alt tarafında bulunan tırtıklar sayesinde kaydırmaz özelliğe sahip. 34,90 TL fiyatıyla satışa sunulacak olan çocuk botlarının kredi kartına 6 taksit imkanı ile alabilirsiniz.

Kadın – Erkek Fashion Terlik

Hafta sonu Şok aktüel kataloğu içerisinde indirime girecek diğerinin ise 36-44 numara arasında kadın erkek Fashion terlik oluyor. Pembe ve gri renk seçenekleri ile bulabileceğiniz bu ürün 19,95 TL fiyatı ile şok marketlerde satışta olacak.

Tekstil Ürünleri

Şok Market’in yeni hafta sonu aktüel ürünler kataloğu içerisinde Tekstil ürünlerinde indirim kampanyası var. Şok aktüel kataloğu nda bu hafta tek kişilik sıvı geçirmez alez tek kişilik yorgan çift kişilik sıvı geçirmez alez, Silikon yastık Visco ortopedik yastık çeşitleri indirimli olarak satışta olacak. Bu hafta Şok aktüel kataloğu içerisinde tek kişilik sıvı geçirmez alez 14,95 TL, Çift kişilik sıvı geçirmez alez 19,95 TL, Tek kişilik yorgan çeşitleri 59,90 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile Silikon yastık çeşitleri 14,95 TL ve Visco ortopedik yastık çeşitleri 24,90 TL fiyatı ile satışta olacak.

Şok 17 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu fırsatları 20 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli olacak. Şok 21 Kasım 2018 aktüel ürünler kataloğu yayınlandıktan sonra bu katalog içerisindeki indirimler de sona erecek bizden söylemesi.

ŞOK 17 - 20 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu