Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 14 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonuna Özel Yayınlandı

Şok Market her hafta olduğu gibi bu hafta sonuna özel aktüel ürünler kataloğunda mayınladı. Şok 14 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile birbirinden uygun fiyatlı kampanyalı ürünlerini raflara taşımaya hazırlanıyor. Cazip kampanya ve fırsatların yer aldığı yeni Kataloğun içerisinde karşımıza çıkan ürünler gerçekten göz dolduruyor. Süper fırsatları ile bu hafta da kaçırılmayacak bir kampanyadan Emine imza atan indi marketler zincirinde şok hafta sonu ürünleri neler sorusunun yanıtı yüzlerce kişi tarafından merak ediliyordu.  Aktüel ürünler katalogları genel olarak son gün yayınlayan ünlü marketler zincirinin bu haftaki indirimleri belli. Hala Şok Market tarafından yayınlanan çarşamba günü kampanyası devam ederken o kampanyaya ek olarak hafta sonu fırsatları da çoktan raflarda yerini aldı. Bu hafta Şok Market tarafından müşteriler için özel olarak hazırlanan indirimlerini detaylarını bizde inceledik ve sizler için listeledik.

Şok Aktüel hafta sonu indirimlerini kaçırmadan almak istiyorsanız haberimizin devamında kiliseyi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. 14 Temmuz Şok Aktüel ile Bu hafta yine evinizde çok işinize yarayacak ve İhtiyacınız olan ürünler geliyor. Şok aktüel kataloğu ile gelen indirim listesini detaylarını merak edenler için haberimizin devamında uzun bir liste yer alıyor. Bu hafta yine 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde indirim bu Katalog da birlikte sizleri bekliyor. Bunun yanı sıra teknoloji ürünleri ve gıda ürünlerinde de kampanya ve indirim fırsatları Bu katalog içerisinde yer alıyor. İsterseniz sizi daha fazla uzatmayalım ve bu hafta yine sınırlı sayıda Market raflarına ulaşacak ürünlere bir göz atalım.

ŞOK AKTÜEL İLE 25 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE İNDİRİM

Şok Aktüel 14 Temmuz 2018 kataloğu ile yine ilk sayfada Bugün ne pişirsem köşesi ve 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde indirim fırsatları köşesi yer alıyor. Bu haftanın indirimleri ne merak edenler için aktüel ürünler şu şekilde;

 • Patates kg fiyatında indirim
 • Rio domates kg fiyatında indirim
 • 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Maraşım kesme dondurma çeşitleri 11,95 TL yerine 6 TL
 • 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Tursil jel deterjan 33 yıkama 19 95 TL yerine 12 TL

14 TEMMUZ ŞOK AKTÜEL KATALOĞU İNDİRİM KAMPANYASI

14 Temmuz Şok aktüel ürünler kataloğu ile indirim kampanyasında adeta sürpriz fiyat ve ürünler yer alıyor. Bu haftaki Şok Market indirimlerini devamında bulunan ürünler şu şekilde;

 • Axen 40”  uydu alıcılı full HD Led TV 1099 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile
 • Kawai HD uydu alıcı 59,90 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile
 • Kawai multimedia set 329 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile
 • Sakal şekillendirici 89,90 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile
 • Akülü vidalama 169 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile
 • Darbeli matkap 109 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile
 • Çim biçme makinesi 99,90 TL kredi kartına 6 taksit imkanı ile.

Şok 14 Temmuz 2018 aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta market rafları yeni fırsat ürünleri ile dolup taşacak. Ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu unutmaması ve kaçırmamak için erken saatlerde markete uğramakta yarar var.

Şok 14 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonuna Özel Yayınlandı

Şok 14 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonuna Özel Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu