Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok 13 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Ramazan Bayramı İndirimleri

Her Evin ihtiyacına yeter şok marketlerde müşterilerin beklentilerine en uygun katalogları yayınlanmaya devam ediyor.  Bu hafta da çok zengin içerikli bir katalog hazırlayan Şok Market 13 Haziran 2018 indirimlerini müşterilerinin beğenisine sundu. Fırsat ürünleri ve kampanyaları ile her zaman dikkat çeken ünlü marketler zincirinin yeni aktüel ürünler kataloğu içerisinde oldukça uygun fiyata ve kaliteli ürünler yer alıyor.  Haftanın indirimli ürünleri merak edenler için bizde kataloğu detaylı bir şekilde inceledik ve Şok aktüel ürünler kataloğu indirimleri sizler için listeledik.

Şok Aktüel 13 Haziran 2018 indirimlerinin listesine başlamadan önce belirtmemiz gereken diğer bir konu ise indirimli ürünlerin market rafları nasıl sınırlı sayıda geliyor oldu. Sizde kampanya gününde erkenden Şok marketleri uğrarsanız indirimli ürünleri kaçırmazsınız. Diğer yandan Şok markete gelmesini istediğiniz aktüel ürünler ile ilgili düşünce ve beklentilerinizi sitemizin yorum bölümünden bizlere ulaştıran. İsterseniz daha fazla söze uzatmayalım ve bu hafta Şok markete neler gelecek hep birlikte bakalım.

ŞOK AKTÜEL 13 HAZİRAN 2018 İNDİRİMLERİ

13 Haziran Şok aktüel ürünler kataloğunun ilk sayfasına baktığımızda Yine dikkat çeken ürünler gözümüze çarpıyor. Sıcak Yaz ayları gelmişken dijitsu marka 2 yıl garantili vantilatör şok marketlerde sadece 79 90 TL fiyatı ile satışa sunuluyor. Bu hafta Şok Markette Arzum ütü 3 yıl garantili ve seramik tabanlı 79,90 TL, uçak tasarımı ile dikkat çeken halat sarkıt lamba 2 yıl garantili 29,90 TL,  piknik örtüsü 3,95 TL fiyatı ile ilk sayfada satışa sunulan ürünler oluyor.

13 HAZİRAN ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER KAMPANYASI

Şok Aktüel 13 Haziran 2018 kataloğu içerisinde yer alan diğer ürünlerde ise günü Züccaciye markalarının kampanyaları dikkat çekiyor. Şok aktüel listesi içerisinde bu hafta Kumsal granit tava 22,50 TL,  Kumsal granit Sahan 14,90 TL,  Kumsal granit derin tencere 36,90 TL,  Kumsal granit derin tava 29,90 TL fiyatı ile sizleri bekleyen ürünler oluyor.  Yine Bu sayfada Hisar paslanmaz çelik yemek kaşığı 2,95 TL, satılık 2,95 TL, çay 1,95 değil eve tatlı kaşığı 2,50 TL olarak satışa sunulacak ürünler arasında yer alıyor.  Şok Market kampanyaları elbette burada sona ermiyor. İndirimli Ürünlerin devamına baktığımızda 80 x160 santim baskılı halı 29,90 TL, dolap içi raf 711 95 TL, yazlık bayan elbise çeşitleri 19,90 TL, Bayan slip külot ikili 5,95 TL, desenli erkek boxer 6,95 TL fiyatları ile sizi bekleyen ürünler oluyor. Yine karne dönemi ve bayram hediyesi olarak çocuklarınızı alabileceğiniz gokidy uzaktan kumandalı araba 79,95 TL ve iki katlı oyuncak bulaşıklık 7,95 TL olarak şok marketlerde bu hafta sizleri bekleyen ürünler arasında bulunuyor.

ŞOK MARKET 13 HAZİRAN ÇARŞAMBA İNDİRİM KATALOĞU

Şok Market 13 Haziran 2018 Çarşamba indirim kataloğunun devamına baktığımızda ise temizlik ve kişisel bakım ürünlerinde de indirimler gözümüze çarpıyor.  Tabii ki oldukça yüksek adetli olan indirimli ürünleri buradan anlatmaya sayfalar yetmiyor. Bu Ramazan Bayramı’na özel olarak hazırlanan Şok Aktüel Ürünler kataloğunda şeker tadında indirimleri ulaşmak için mutlaka kampanya gününde Şok marketleri ziyaret etmeniz gerekiyor. Sadece Gıda giyim ve temizlik ürünlerinde değil aynı zamanda bayrama özel şeker ve çikolata ürünleri de bu hafta Şok aktüel ürünler kataloğu ile kampanyalı olarak satışa sunulacak. Temel Gıda ürünlerinde ise %50 indirim fırsatları sizleri Şok Market şubelerinde bekliyor olacak. Avantajlı alışveriş yapmak istiyorsanız Siz de zaman kaybetmeden mutlaka Şok marketleri uğrayın ve indirimli alışverişin Tadını çıkarın.

Şok 13 Haziran 2018 aktüel ürünler kataloğu indirimleri çarşamba günü başlayacak ve 20 Haziran 2018 Çarşamba gününe kadar devam edecek. Bu Süre içerisinde marketlerde stoklarda bulunan ürünleri temin edebilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15234″]

Şok 13 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Ramazan Bayramı İndirimleri Şok 13 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Ramazan Bayramı İndirimleri Şok 13 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Ramazan Bayramı İndirimleri Şok 13 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Ramazan Bayramı İndirimleri Şok 13 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Ramazan Bayramı İndirimleri Şok 13 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Ramazan Bayramı İndirimleri Şok 13 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Ramazan Bayramı İndirimleri Şok 13 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Ramazan Bayramı İndirimleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu