Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok (13 – 16 Ekim 2018) Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonu İndirimleri

Zengin ürün çeşitliliği ve uygun fiyatları ile her zaman dikkat çekmeye devam eden Şok 13 Ekim 2018 aktüel ürünler kataloğu ile de özel fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor. Her kampanya döneminde müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran ve uygun fiyatlı ürünleri raflarına taşıyan Şok aktüel ürünler kataloğu bu hafta da yine beklentileri karşılıyor. Hafta sonu için de tüketicileri memnun edecek bir kampanya kataloğuna imza atan Şok Aktüel evinizin ihtiyacı olan ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyor. Yeni Şok Market broşürü içerisinde muhteşem ürünler en uygun fiyatlarla yer alıyor.

Şok Aktüel 13 Ekim kataloğu hafta sonu için gelen ürünlerle yayında. Geçtiğimiz Çarşamba günü yayınladığı katalog içerisinde genellikle mutfak ürünlerine yer veren ve hem cebinizi hem de sizi memnun edecek ürünleri satışa sunan Şok Market hafta sonunda da yine İhtiyacınız olan ürünlerle geldi.13 – 16 Ekim tarihleri arasında Şok Market raflarında bulabileceğiniz bu ürünleri kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun. Çünkü Şok Market’in yeni indirim kataloğu sosyal medyada yayınlanır yayınlanmaz vatandaşlar ürünleri almak için sıraya giriyor. Kampanya günlerinde Şok markete uğramayı anlar ise çok şey kaçırıyor. İşte bu hafta 13 Ekim Şok aktüel kataloğu ile gelen indirim fırsatları…

ŞOK MARKET HAFTA SONU AKTÜEL BROŞÜRÜ

Şok Aktüel 13 Ekim hafta sonu kataloğuna baktığımızda ilk olarak gözümüze 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde kazanacağınız indirim fırsatları çarpıyor. Şok Marketlerden bu hafta yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Normalde 26,90 TL Fiyat etiketi ile satışa sunulan Vanish gold leke çıkarıcı sadece 10 TL olarak sizlere ulaşacak. Yine 13 15 Ekim tarihleri arasında Sokak marketlerden yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 400 gram Marmarabirlik kuru sele zeytin 10,95 TL yerine sadece 7 TL fiyatı ile sizlerle buluşuyor. Müşterilerine her zaman uygun fiyat sunmaya özen gösteren ve her daim kampanyalara ulaşabileceğiniz Şok markette bu hafta yine indirim şenliği sizleri bekliyor.

ŞOK AKTÜEL 13 EKİM HAFTA SONU İNDİRİMLERİ

13 Ekim Şok aktüel kataloğu ile gelen kampanyalar sadece yukarıda saydığımız kadar değil elbette. Her kampanya döneminde olduğu gibi bu hafta da şok market yine onlarca üründe indirim yaptı. Şok markete bu hafta gelecek ürünler arasında termo taban erkek outdoor ayakkabı 34,90 TL, ayakkabı çekeceği 2,95 TL ve katlanabilir tabure 11,90 TL fiyatları ile yer alıyor. Şok market spor yapmayı sevenleri ve spor salonuna gitmeden evde çalışmak isteyenleri de bu hafta unutmuyor. Şok aktüel kataloğu ile bu hafta twister spor aleti 12,90 TL, çok fonksiyonel egzersiz aleti 22,50 TL, spor tayt 17,50 TL, spor tişört 17,50 TL küçük krallık figürler 9,95 TL fiyatları ile sizlerle buluşuyor.

ŞOK 13 Ekim 2018 aktüel ürünler kataloğu her zaman olduğu gibi yine kampanyada İndirimin adresi olmaya devam ediyor. Şok marketlerde 13 16 Ekim tarihleri arasında indirimli olarak alabileceğiniz ürünleri yukarıda sizler için listeledik. İsterseniz Şok markete gelmesini istediğiniz ürünleri sitemizin yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Şok Market tüketici beklentilerini ve isteklerine çok önem veriyor ve kataloglarını da bu yönde hazırlamaya Özen gösteriyor.

Şok (13 - 16 Ekim 2018) Aktüel Ürünler Kataloğu Hafta Sonu İndirimleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu