Şişman kadınlar cennete giremez diyen papazın başına gelenler bütün dünyanın dilinde

Brezilya'da bir papaz, vaaz sırasında şişman kadınların cennete giremeyeceğini söyledikten sadece 5 saniye sonra kendisini yerde buldu. Seyirciler arasında bulunan bir kadın papazın sözleri üzerine sahneye fırlayarak papazı aşağıya gitti.

16.07.2019 - 21:00
17.07.2019 - 11:16
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Brezilya’nın Sao Paulo kentinde yaşanan olayda, ünlü Papaz Marcelo Rossi 50 bin kişinin katıldığı bir gençlik festivalinin kapanış töreninde vaaz veriyordu. Papaz vaaz sırasında, “Şişman kadınlar cennete giremez” ifadelerini kullanınca olanlar oldu. Seyirciler arasında bulunan bir kadın papazın bu sözlerini duyunca güvenliği aşarak bir anda sahneye fırladı ve papazı sahneden aşağıya gitti.

Kadın gözaltına alındı

Yaşanan olayın ardından yapılan açıklamada sahneden aşağıya düşen papazın yara almadığı belirtilirken olayı gerçekleştiren kadının ise gözaltına alındığı duyuruldu. Bir anda sosyal medyanın gündemine oturan olayla ilgili olarak yapılan yorumlarda kadının papazı, söylediği sözler üzerine sahneden attı belirtildi. Yaşanan olaya ilişkin görüntüler sosyal medyada paylaşım ve yorum rekoru kırdı.

İşte o anlar:

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim