Şırnak Gabar Dağı Bölgesinde Düzenlenen Operasyonda 2 Terörist Öldürüldü

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Şırnak’ın Gabar Dağı bölgesinde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyon düzenlendiği belirtildi. Açıklamanın devamında, hava destekli operasyonda 2 teröristin öldürüldüğü duyuruldu

07.07.2019 - 16:31
07.07.2019 - 16:31
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada Şırnak Gabar Dağı Bölgesine düzenlenen hava destekli operasyon hakkında bilgilendirme yapıldı.

2 Terörist Öldürüldü

İçişleri Bakanlığı yazılı bir açıklama yaparak, iç güvenlik operasyonları kapsamında Şırnak İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Şırnak Gabar Dağı bölgesinde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyon düzenlendiğini duyurdu. Bakanlıktan yapılan açıklamanın devamında hava destekli operasyonda 2 teröristin silahları ile birlikte etkisiz hale getirildiği belirtilirken, bölgede operasyonların sürdüğü ifade edildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim