Sinem Umaş Kimdir? Sinem Umaş Darp Edildi Mi?

Gelinim Olur Musun? adlı yarışma programı ile ülke çapında tanınan isimlerden biri olan Sinem Umaş’ın darp edildiği iddiaları ortalığı karıştırdı. Sosyal medya hesabı üzerinden çarpıcı ifadeler kullanan Sinem Umaş, polis ekipleri tarafından darpa uğradığını iddia etti. Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile bir anda ülke gündeminin zirvesine yerleşen Sinem Umaş, polis ekipleri ile […]

18.10.2018 - 23:10
18.10.2018 - 23:11
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Gelinim Olur Musun? adlı yarışma programı ile ülke çapında tanınan isimlerden biri olan Sinem Umaş’ın darp edildiği iddiaları ortalığı karıştırdı. Sosyal medya hesabı üzerinden çarpıcı ifadeler kullanan Sinem Umaş, polis ekipleri tarafından darpa uğradığını iddia etti.

Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile bir anda ülke gündeminin zirvesine yerleşen Sinem Umaş, polis ekipleri ile yaşadığı olayın ardından darp edildiğini iddia edince olanlar oldu. Polis ekiplerinden şikayetçi olduğunu söyleyen Umaş, “Benim elimde daha öncesinde almış olduğum içkiler ile birlikte çantam bulunuyordu. Köpeğimle beraber cadde üzerinden evime doğru gidiyordum. Markete geçerek daha da ileri gittim 2 tane köpeğim ile birlikte sürekli olarak bu mahallede dolaşıyorum. Önce bir polis memuru beni çevirdi ve poşetimde ne olduğunu merak ettiğini söyledi.”

“Poşete baktıktan sonra da benimle beraber markete girerek oradaki kişi ile konuştu. Bana suç işlediğimi söyledikten sonra bende avukatımı aradım.” dedi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü‘nden konu hakkında yapılan açıklamada ise 15 Ekim tarihinde gece saat 00.30 sıralarında Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bir kadının elinde olan poşette arama için izin istendiği ve daha sonrasında bunun içerisinde de alkollü içecek tespit edildiği belirtildi. Saat 22.00’dan sonra alkollü madde satışının yasak olmasından dolayı Sinem Umaş markete giriş esnasında görevli ekiplere hakaretler yağdırdığı ve kendilerini darp ettiği söylendi.

Sinem Umaş Kimdir?

1984 senesinde dönemin en popüler evlilik programlarından Gelinim Olur Musun? yarışması ile ünlenen Sinem Umaş, yarışmadaki damat adaylarından Ata Türk ile çalkantılı bir beraberlik yaşamış ve kaynana Semra Hanım ile tartışmaları hafızalarda yer edinmişti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim