Kimdir?

Sinem Umaş Kimdir? Sinem Umaş Darp Edildi Mi?

Gelinim Olur Musun? adlı yarışma programı ile ülke çapında tanınan isimlerden biri olan Sinem Umaş’ın darp edildiği iddiaları ortalığı karıştırdı. Sosyal medya hesabı üzerinden çarpıcı ifadeler kullanan Sinem Umaş, polis ekipleri tarafından darpa uğradığını iddia etti.

Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile bir anda ülke gündeminin zirvesine yerleşen Sinem Umaş, polis ekipleri ile yaşadığı olayın ardından darp edildiğini iddia edince olanlar oldu. Polis ekiplerinden şikayetçi olduğunu söyleyen Umaş, “Benim elimde daha öncesinde almış olduğum içkiler ile birlikte çantam bulunuyordu. Köpeğimle beraber cadde üzerinden evime doğru gidiyordum. Markete geçerek daha da ileri gittim 2 tane köpeğim ile birlikte sürekli olarak bu mahallede dolaşıyorum. Önce bir polis memuru beni çevirdi ve poşetimde ne olduğunu merak ettiğini söyledi.”

“Poşete baktıktan sonra da benimle beraber markete girerek oradaki kişi ile konuştu. Bana suç işlediğimi söyledikten sonra bende avukatımı aradım.” dedi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü‘nden konu hakkında yapılan açıklamada ise 15 Ekim tarihinde gece saat 00.30 sıralarında Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bir kadının elinde olan poşette arama için izin istendiği ve daha sonrasında bunun içerisinde de alkollü içecek tespit edildiği belirtildi. Saat 22.00’dan sonra alkollü madde satışının yasak olmasından dolayı Sinem Umaş markete giriş esnasında görevli ekiplere hakaretler yağdırdığı ve kendilerini darp ettiği söylendi.

Sinem Umaş  Kimdir? Sinem Umaş Darp Edildi Mi?

Sinem Umaş Kimdir?

1984 senesinde dönemin en popüler evlilik programlarından Gelinim Olur Musun? yarışması ile ünlenen Sinem Umaş, yarışmadaki damat adaylarından Ata Türk ile çalkantılı bir beraberlik yaşamış ve kaynana Semra Hanım ile tartışmaları hafızalarda yer edinmişti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu