Televizyon

Simay Barlas’tan uzun süre gündemden düşmeyecek fotoğraf

Kanal D’nin sevilen dizisi Zalim İstanbul’da Damla Karaçay karakterini canlandıran genç ve güzel dizi oyuncusu Simay Barlas paylaştığı fotoğraf ile gözleri üzerine çekerken, uzun süre tartışmaların odağında olacak gibi duruyor.

Son zamanlarda başarısı ve güzelliği ile dikkatleri çeken Simay Barlas Instagram hesabından yaptığı havuz paylaşımında verdiği poz sonucunda çıplakmış gibi duruyordu. Takipçilerinin dikkatinden kaçmayan bu detay, yorumlarda Simay Barlas’ın çıplak olup olmadığı bir çok kişi tarafından soruldu. Güzel oyuncunun fotoğrafına 1 saat dolmadan 60 binden fazla beğeni geldi. İşte o fotoğraf:

Simay Barlas'tan uzun süre gündemden düşmeyecek fotoğraf

Simay Barlas Kimdir?

Simay Barlas, 5 Mayıs 198 yılında İstanbul’da doğdu. Liseye kadar eğitimini İstanbul’da tamamladı. Liseden mezun olduktan sonra oyuncu olmaya karar veren Barlas, Uludağ Furitti Extra, Vekta Isıtıcı ve Rocco gibi reklamlarda boy göstererek ün yakalamıştır. İlk tecrübesini Star TV ekranlarında Paramparça adlı dizide Öykü karakterini canlandırarak edinmiştir. Asıl çıkışını ise yine Star TV’de yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizide Gözde karakteri ile yapmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu