Şile’de Denize Giren İki Kişi Boğularak Öldü

İstanbul Şile Sofular köyüne denize girmek için gelen üç kişi bir süre sonra akıntıya kapılarak suda çırpınmaya başladı. Çevrede bulunan vatandaşlar denizde çırpınan 3 kişinin yardımına koştu. Bir Kişi Kurtarıldı Vatandaşların çabaları sayesinde bir kişi son anda kurtarılarak, denizden sağ olarak çıkarıldı. Ancak diğer iki kişi suda kayboldu. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen ekipler […]

15.06.2019 - 14:59
15.06.2019 - 14:59
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

İstanbul Şile Sofular köyüne denize girmek için gelen üç kişi bir süre sonra akıntıya kapılarak suda çırpınmaya başladı. Çevrede bulunan vatandaşlar denizde çırpınan 3 kişinin yardımına koştu.

Bir Kişi Kurtarıldı

Vatandaşların çabaları sayesinde bir kişi son anda kurtarılarak, denizden sağ olarak çıkarıldı. Ancak diğer iki kişi suda kayboldu. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen ekipler denizde boğulan boğulan Gökhan İspirli ve Soner Yalvaç’ın cesetlerini çıkardı. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından 2 kişinin cesedi otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim