Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Sihirli Annem dizisinin Ceren’i Gizem Güven dünya evine girdi

Gizem Güven kimdir? Sihirli Annem dizisinin Ceren'i olarak bilinen Gizem Güven evlendi. Bir dönem televizyon ekranlarında yayınlanan Sihirli Annem ve Selena gibi dizilerde rol alan küçük yaşlardan beri oyunculuk yapan Gizem Güven evlendikten sonra sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki Gizem Güven kimdir? Gizem Güven hangi dizilerde rol aldı?
Eklenme:
 Sihirli Annem dizisinin Ceren’i Gizem Güven dünya evine girdi

Gizem Güven kimdir? Gizem Güven’in eşi kim gibi sorular bugün internette yoğun olarak araştırılıyor. Sihirli Annem ve Selena gibi dizilerde çocuk oyunculuk yapan ve o dönem ekranlara damga vuran Gizem Güven evlendi. Eşi ile birlikte yapılan düğün çekimlerini sosyal medya hesabından paylaşan güzel oyuncu bir anda gündeme damga vurdu. Peki Gizem Güven kimdir? Gizem Güven kiminle evlendi? Gizem Güven hangi dizilerde rol aldı? Gizem Güven Instagram hesabı ve merak edilenler haberimizin devamında…

Gizem Güven kimdir?

Gizem Güven 31 Aralık 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz 3 yaşındayken süt reklamında rol alan güzel oyuncu daha sonra da birçok reklam filminde rol almıştır. Temiz Aile Temiz Gelecek isimli dizi ile dizi sektörüne adım atan Gizem Güven, daha sonra ise İki Arada isimli dizide rol almıştır. Reklam çekimlerine devam eden güzel oyuncu 5 yaşından 17 yaşına kadar bir giyim markasının mankeni olmaya devam etmiştir. Gizem Güven’in en çok tanındığı dizi ise 2002 yılında rol aldığı Sihirli Annem dizisindeki Ceren karakteri olmuştur. 2006-2009 yılları arasında ise Selena dizisinde Leyla karakterini hayat veren Gizem Güven, bir süre dizi sektöründen uzak durduktan sonra 2015 yılında Ne Münasebet isimli dizide rol almıştır.

Gizem Güven Instagram hesabı

Evlilik haberiyle gündeme gelen Gizem Güven’in Instagram hesabı da merak ediliyor. Güzel oyuncunun Instagram hesabına Gizem Güven yazarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gizem Güven’in eşi kim?

Gizem Güven futbolcu Caner Turp ile dünyaevine girdi. Almanya doğumlu olan Caner Turp uzun süre boyunca Türkiye’de profesyonel futbol oynadı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Lerzan Mutlu ve Seren Serengil arasında kılıçlar çekildi
12 09 2020 - 14:13
Demet Akalın’ın 6 yaşındaki kızı Hira ölümden döndü! Üstüne büyük cam düştü
12 09 2020 - 11:04
Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli
11 09 2020 - 15:16
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Yorum Yap