Sigaraya yeni zam geldi: Parliament ve Marlboro paketi 17 TL’den satılacak!

Zamlı sigara fiyatları belli oldu. 1 Ağustos 2019 Perşembe günü itibariyle sigaraya zam geldi. Doğalgaza dün gelen yüzde 15’lik zammın ardından bugün de sigara zamları vatandaşları şaşkına çevirdi. 1 Eylül 2019 tarihinden itibaren geçerli olacak zamlı sigara fiyatları haberimizde sizleri bekliyor.

01.08.2019 - 20:20
02.08.2019 - 11:24
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Sigara fiyatlarına 1 ağustos 2019 Perşembe günü itibariyle yeni zam geldi. Fakat sigara fiyatlarına yapılan bu zam Eylül ayından itibaren geçerli olacak. Son dönemlerde sigara fiyatlarına gelen peş peşe zamlar vatandaşları da isyan etme noktasında getirdi. Yapılan zamla birlikte birçok markanın sigara paketlerinde artış görülecek. Dün doğalgaza gelen zammın şoku hala vatandaşlar üzerinde devam ederken bugün de sigara fiyatları zamlanınca vatandaşlar tepkilerini sosyal medya üzerinden dile getirdi.

Eylül ayında geçerli olacak

Sigara fiyatlarına gelen zam 1 Eylül 2019 tarihinden itibaren geçerli olacak. Malbora, Parlement, Lark, Muratti, Chesterfield gibi markaların sigaralarına gelen bu zam vatandaşlara sigarayı bıraktıracak türden.

Sigara yeni zamlı fiyat listesi

Sigara yeni zamlı fiyat listesi şu şekilde;

Parliament 17 lira, Marlboro 16 TL, Marlboro Touch Blue/Gray/Aqua/One sigara 17 TL, Murattı 14,50 TL, Murattı Blu 13 TL, Lark 13 TL, Lark Reserve 12,50 TL, Chesterfıeld 12,50TL, Chesterfıeld Mode Navy Blue ise 12,00 TL.

Sigara fiyatlarına gelen Yukarıdaki zaman 1 Eylül 2019 tarihinden itibaren geçerli olacak ve eylül ayının ilk gününden itibaren vatandaşlar sigaraları bu fiyatlara alacak.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim