DünyaMagazin

Sigara İçen Jungkook’tan Konserde Fanını Öpen Bibi’ye Haftalık K-POP Magazin Turu

Güney Kore'nin medarı iftiharları, tüm dünyada dillerden dillere gezen, kaosların kralları ve kraliçelerini anlattığımız haftalık K-POP magazin turumuza hoş geldiniz.

 İçeriğe başlamadan birkaç saat önce BTS’in maknaesi Jungkook’un sigara içtiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Ayrıca idoller ve şirketler arasındaki kaoslar hala devam ediyor. Hazırsanız haftalık K-POP magazin turumuza başlıyoruz!

Jungkookie Jeon sen ne ara büyüdün de sigara içmeye başladın?

Elbette 26 yaşında, tüm hayatını başarı üstüne kurmuş bir idolün sigara içmesini linçleyecek kadar delirmedik arkadaşlar. Herkes kendine gelsin! Sağlığına zararlı, sesine ve boğazına yazık. Onu düşündüğümüz için bir ince üzülürüz sadece. Ama kendisi mutlu mu, gördüğümüz kadarıyla evet. O zaman kimseye söz hakkı düşmez. Geçmiş doğum günün kutlu olsun Jeon Jungkook!

Bu arada Global Citizen Festival’de Jungkook’un baş sanatçı olarak yer alacağı açıklandı.

Bibi tüm Güney Kore’yi ayağa kaldırmaya kararlı.

Bibi ikinci kez verdiği bir konserde yine kadın bir fanını öptü. Bizlik yine bir sorun yok. Hayran razı, Bibi razı. Netizenler deliriyor…

Yap şovunu yakışıklı!

TXT üyesi Yeonjun, grupta sosyal medya hesabı olan tek isim bildiğiniz gibi. Kendisinin solo yürüttüğü marka işbirlikleri olduğu için aktif bir Instagram kullanıcısı. Hesabı 16 milyon takipçiye ulaşan ilk 4. nesil K-POP idolü oldu.

Öz ablam Hwasa, kendine TikTok hesabı açtı.

Biliyorsunuz kendisi solo bir şekilde yeniden çıkış yaptı. Resmen ‘kendi kafama değil, şirkete sıkar giderim’ diye ayrıldığı eski şirketine inat her şeyi yapıyor.

Bu ne cesaret yiğidim?

Bir restorant çalışanı SNS’de NCT’den Chenle ile dalga geçen paylaşımlar yaptıktan sonra kovuldu. İdolün fotoğraflarını izinsiz çektikten sonra SNS’e yükleyen çalışan, ‘NCT Chenle burada. Gerçek zamanlı.’ yazarak başladı.

‘Öncelikle gördüklerimi özetlemek gerekirse, Taei çok büyük. *Neden bu kişinin Taei olduğunu düşünüyorum = Çok sigara içen biri. Cehennem gibi içiyor.

Transit Love 2′ Taei *O olduğundan şüpheleniyorum.

NCT Chenle *Chinky (jjangkkae).’>>(ırkçı bir hakaret)’

Yaptığı paylaşımlar görülen çalışanın işine son verildi.

Eski şirkete diss atmakta Güney Kore idolleri gibi olun.

Super Junior üyeleri Donghae ve Eunhyuk, SM Entertainment’tan resmi olarak ayrıldı. Ardından kendi aralarında ODE Entertainment ismini verdikleri yeni bir ajans kurduklarını açıkladılar. Yolunuz açık olsun!

Hanımefendi emin misiniz bunu yapmak istediğinizden?

BLACKPINK üyesi Lisa, Paris’te ‘çıplak kadın dansçıların sahne gösterileri’ ile ünlü olan Crazy Horse’da performans sergileyeceğini öğrendik. Hem de 28, 29, 30 Eylül yani üç gün boyunca.

Şarkıların çalıntı diyenlere “Çıkar göster!” diyen IU davaları kazanmış.

Beş şarkısı hakkında intihal davası açılan IU için EDAM Entertainment suçlamaların tamamını reddetti. Dava IU lehine sonuçlandı. Ayrıca EDAM Entertainment, bahsi geçen beş şarkının bestelenmesi sürecinde IU’ya hiçbir zaman katılmadığını söyledi.

Kutlu ve mutlu olsun SHINee beyler!

Sektöre girdiklerinden beri geride yıllar bırakan SHINee, belgesel filmlerinin heyecanını yaşıyor. 15. yıllarına özel ‘My SHINee World’ isimli belgesel filmleri Eylül ayında sinemalarda da gösterime girecek.

Allah, kaos var!

Eski Block B üyesi Park Kyung, Lim Jae Hyun’u kamuoyu önünde ‘Sajaegi’ yapmakla suçladı. Şarkıcı Lim Jae Hyun ise bu konuda dava açtı ve kazandı. Park Kyung, Lim Jae Hyun’a 30 milyon won yani 22 bin 636 dolar tazminat ödedi.

Sajaegi;Bir şirketin listelerde yükselmek için kendi albümlerini, şarkılarını satın alması.

Kaptanım da kaptanım ne güzel yakıştı Balmain’ler sana!

ATEEZ grubunun lideri Hongjoong, Fransız markası Balmain’in yeni küresel elçisi oldu.

Bu hafta sektör açısından sessiz, sakin geçmiş diyebiliriz. Bakalım önümüzdeki hafta bizi neler bekliyor?

Sizce verimli bir hafta olmuş mu? Gelin yorumlarda buluşalım!

Kaynak: https://onedio.com/haber/sigara-icen-jungkook-tan-konserde-fanini-open-bibi-ye-haftalik-k-pop-magazin-turu-1171382

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu