Sıcacık Hikayesi ile Bazen Duygulandıran Bazen Güldüren Seksenler Dizisi Geri Dönüyor

TRT 1'de yayınlanan ve herkesin ailecek izlediğini söylediği Seksenler dizisi geçtiğimiz yıl ekranlara veda etti. Dizinin senaristi Birol Güven izleyicileri mutlu edecek bir haber vererek Seksenler dizisinin yeniden ekranlara döneceğini duyurdu.

11.07.2019 - 16:40
11.07.2019 - 19:15
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

TRT 1’de yayınlanan ve geçtiğimiz yıl ani bir kararla ekranlara veda eden Seksenler dizisi yeniden geri geliyor. Dizinin senaristi Birol Güven geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından bir açıklama yaparak dizinin çekimlerinin kısa süre içerisinde yeniden başlayacağını duyurdu.

Eski devam edecek

Birol Güven sosyal medya hesabından dizinin yeni sezon çalışmaları hakkında bilgi vererek eski kadronun yeniden bir araya geleceğini söyledi. Şoray Uzun, Rasim Öztekin, Özlem Türkad ve Ceyhun Fersoy gibi isimleri bir kez daha Seksenler dizisinde birlikte izleme fırsatı bulacağız. Ancak dizinin yeni bölümlerini ne zaman başlayacağı konusunda yapımcıdan herhangi bir açıklama gelmedi. Tam ailece izlenebilecek bir dizi olan Seksenler dizisinin hayranları ise bu yeni gelişme karşısında oldukça heyecanlandı.

Senaryo yazılmaya başlandı

Seksenler dizisinin hayranlarını en çok heyecanlandıran gelişme ise dizinin senaristi Birol Güven’in yeni sezon senaryosunu yazmaya başlaması oldu. Yaklaşık 6 sezon boyunca TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizide seksenli yıllarda yaşanan aile ilişkileri ve mahalle sıcaklığı konu alınıyordu. Birol Güven Twitter hesabından yaptığı açıklamada senaryoyu yazdıklarını ve kısa süre içerisinde 7. sezonun ekranlara gelmeye başlayacağını duyurdu.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim