Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Show TV Kuaförüm Sensin 25 Ağustos günün birincisi kim oldu? Puan durumu

Kuaförüm sensin 25 Ağustos günün birincisi kim oldu sorusunun yanıtı programın yakın takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. Show TV'de hafta içi her gün yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programı artık yeni sunucusu ile ekrana geliyor. Çiğdem Batur’un sunumu ile ekrana gelen Kuaförüm Sensin'de günün puan durumu ve günün birincisi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Kuaförüm Sensin 25 Ağustos birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 25 Ağustos puan durumu nasıl oldu?
Son Güncelleme:
 Show TV Kuaförüm Sensin 25 Ağustos günün birincisi kim oldu? Puan durumu

Hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Gözde Kansu’nun ayrılması ile birlikte Çiğdem Batur’un sunumu ile ekranlara gelen Kuaförüm Sensin’de haftanın ikinci günü başlıyor. Her gün birbirinden iddialı takımların jüri üyeleri tarafından belirlenen konsepti yerine getirmeye çalıştığı programda makyaj ve saç uzmanları yeteneklerini gösterirken günün konseptine uygun hazırlanan modellerde puanlamaya dahil oluyor. Peki Kuaförüm Sensin 25 Ağustos birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 25 Ağustos puan durumu nasıl oldu?

Kuaförüm Sensin 25 Ağustos fragmanı

Her hafta birbirinden iddialı konseptler ve takımlarla ekranlara gelmeye devam eden Kuaförüm Sensin yarışmasının 25 Ağustos fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde takımlar yine kendilerine verilen konsepti yerine getirmeye çalışacak verilen süre içerisinde doğru hazırlığı yaparak jüri üyelerinden yüksek puan almak isteyecek. Bülent Ersoy, Işıl Reçber, Adnan Serter ve Seçkin Süngüç’ten oluşan jüri üyeleri günün konseptine uygun olarak hazırlanan yarışmacılara puan verecek.

Kuaförüm Sensin 25 Ağustos puan durumu

Hafta içi her gün mücadele eden takımlar yüksek puanları almaya çalışıyor ve haftanın birincisi olmak için avantajlı duruma geçmek istiyor. Kuaförüm Sensin 25 Ağustos puan durumu belli oldu. Jüri üyelerinin yaptığı puanlamalara göre bugün puan durumu şu şekilde;

Yasin-Yağmur -Özge 20 puan

Tayfun-Serap-Çiğdem 18 puan

Kaan-Büşra-Tuğçe 10 puan

Gülsen-Gizem-Nagihan 9 puan

Kuaförüm Sensin 25 Ağustos birincisi kim?

Kuaförüm Sensin 24 Ağustos Pazartesi günün birincisi belli oldu. Bugün 18 puan alarak günü birinci olarak bitiren takım Yasin-Yağmur -Özge oldu. Bugün sadece 5 puan alarak günün sonuncusu olan takım ise Gülsen-Gizem-Nagihan oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap